سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم تأکید کرد:

پروژه‌های عمرانی در قم با رعایت معماری ایرانی ـ اسلامی احداث شود

منظر و مبلمان شهری در این خطه مقدس باید متناسب با این جایگاه والا شکل گرفته و پروژه‌های عمران شهری با رعایت معماری ایرانی ـ اسلامی احداث شود.
استاندار قم خواستار رعایت معماری ایرانی - اسلامی در احداث پروژه‌های عمران شهری در قم شد.

حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور قبل از ظهر پنج‌شنبه در مراسم افتتاح سازمان همیاری شهرداری‌ها در شهر مقدس قم در سخنانی اظهار داشت: این سازمان در جهت تسریع و تسهیل در انجام پروژه‌های عمرانی در شهرهای استان احیاء شده و با قوت و جدیت به کار خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به جایگاه علمی و معنوی قم در سطح ملی و بین‌المللی خاطرنشان کرد: منظر و مبلمان شهری در این خطه مقدس باید متناسب با این جایگاه والا شکل گرفته و پروژه‌های عمران شهری با رعایت معماری ایرانی ـ اسلامی احداث شود.

استاندار قم با بیان اینکه هم‌اکنون در شهر قم پروژه‌های بسیاری با اعتبارات تخصیص یافته در دست احداث است تصریح کرد: سازمان همیاری شهرداری‌ها می‌تواند بازوی توانمند شهرداری‌ها برای اجرای پروژه‌های عمرانی، تأمین رفاه شهروندان و درآمدزایی مناسب و پایدار باشد.

وی سازمان همیاری شهرداری‌ها را به اورژانس عمرانی شهر قم تعبیر کرد و گفت:‌ برای برطرف کردن سریع مشکلات شهری باید سازوکارهای عملیاتی و اجرایی تدوین شود تا از پروسه طولانی ارائه خدمات شهری جلوگیری شود.

حجت‌الاسلام موسی‌پور در پایان تأکید کرد: امیدواریم با آغاز به کار سازمان همیاری شهرداری‌ها گام‌های مثبت و موثری در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی اجرای پروژه‌های عمرانی و ارائه خدمات شهری در سطح استان برداشته شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١١-١٣٨٩, ١٨:٢٠

   

پر مبحث ترین ها