سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرمانده نیروی انتظامی قم:

خلاء های انتظامی در قم برطرف می‌شود

در این سفر احداث چهار کلانتری، یک پاسگاه انتظامی، یک پاسگاه پلیس راه ، 2 پاسگاه راهور، 2 ایستگاه پلیس راه، کلانتری ویژه حرم مطهر حضرت معصومه(س) و جمکران به تصویب رسید که اجرایی خواهد شد.
فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به افتتاح چند مرکز انتظامی در نقاط مختلف استان گفت: با افتتاح این پایگاه ها خلاء های انتظامی استان برطرف خواهد شد.

سردار مهدی توکلی قبل از ظهر یکشنبه در مراسم افتتاح کلانتری 20 ولایت که با حضور استاندار قم و دیگر مسئولین استانی برگزار شد، اظهار داشت: با شروع دهه فجر انقلاب اسلامی و با افتتاح چند مرکز انتظامی‌، چتر انتظامی و امنیتی در تمام نقاط استان قم گسترش می‌یابد و خلاء های انتظامی موجود بر طرف می‌گردد.

وی با توسعه امنیت اجتماعی و گسترش خدمات انتظامی در استان را از اهداف مهم نیروی انتظامی برشمرد و تصریح کرد: افتتاح کلانتری 20 ولایت در راستای تحقق خواسته مردم منطقه شیخ آباد، حسین آباد و شهرک فاطمیه صورت گرفته است.

توکلی با تأکید بر ارتقای وضعیت انتظامی استان قم بیان داشت: در راستای دستاوردهای سفر مقام معظم رهبری به قم و با توجه به نیاز انتظامی که در استان احساس می شد و با هدف ارتقای وضعیت انتظامی و امنیتی استان چند پروژه در قم به تصویب رسیده که در آینده تمامی آنها به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی در خصوص مصوبات سفر مقام معظم رهبری به قم در رابطه به فعالیت‌های انتظامی و امنیتی در استان اظهار داشت: در این سفر احداث چهار کلانتری، یک پاسگاه انتظامی، یک پاسگاه پلیس راه ، 2 پاسگاه راهور، 2 ایستگاه پلیس راه، کلانتری ویژه حرم مطهر حضرت معصومه(س) و جمکران به تصویب رسید که اجرایی خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی قم تصریح کرد: با تأکیدات استاندار قم مقرر شد که اولین گام اجرای این مصوبات با افتتاح کلانتری 20 ولایت در دهه فجر انقلاب اسلامی عملیاتی گردد و امروز به یاری خداوند این کلانتری در شهرک فاطمیه به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به زیربنای دو هزار و 500 متری و اعتبار ساخت 100 میلیون تومانی کلانتری 20 ولایت تصریح کرد: افتتاح کلانتری 20 ولایت گام موثری در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و رفع خلاء ها و دغدغه‌های مردم منطقه و مسئولین است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٨٩, ٢١:١٢

   

پر مبحث ترین ها