سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم :

شرکت شهرکهای قم توجه ویژه به حل مشکل واحدهای صنعتی دارد

امسال با توجه به اجرا شدن طرح ملی و مهم هدفمندی یارانه‌ها این شرکت اقدام به فعال‌تر نمودن این مرکز نموده و تلاش می‌کند با استفاده از کار‌شناسان و مشاوران خبره در زمینه‌های مختلف به یاری واحدهای صنعتی آمده و با ارائه راهکار‌ها و مشاوره‌های مختلف آن‌ها را در ادامه راه یاری رساند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم گفت: این شرکت با توجه به سیاستهای کلان سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران توجه ویژه‌ای به شناسایی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی دارد.

جعفر فرشچی پیش از ظهر یکشنبه در جمع مدیران شهرک های صنعتی استان قم گفت: شرکت شهرک های صنعتی استان قم با توجه به سیاستهای کلان سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران توجه ویژه‌ای به شناسایی، بررسی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی بخصوص صنایع کوچک نموده است.

 وی افزود: یکی از مکانیزمهای مناسب برای رسیدن به این مهم استفاده از ساختار‌ها و امکانات موجود است که طی سالیان گذشته مرکز خدمات کسب و کار در شهرک صنعتی شکوهیه قم راه اندازی گردیداست.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم ادامه داد: امسال با توجه به اجرا شدن طرح ملی و مهم هدفمندی یارانه‌ها این شرکت اقدام به فعال‌تر نمودن این مرکز نموده و تلاش می‌کند با استفاده از کار‌شناسان و مشاوران خبره در زمینه‌های مختلف به یاری واحدهای صنعتی آمده و با ارائه راهکار‌ها و مشاوره‌های مختلف آن‌ها را در ادامه راه یاری رساند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در مرکز خدمات فن آوری، مشاوره‌هایی پیرامون کنترل کیفیت واحدهای صنعتی، شرایط و نحوه دریافت ایزو، دریافت نشان استاندارد برای محصولات تولیدی و کنترل پروژه به مدیران واحدهای صنعتی ارائه می شود.

فرشچی اضافه کرد: مدیران و صاحبان صنایع مستقر در شهرک صنعتی شکوهیه می‌توانند خارج از مطالب عنوان شده مشکلات و نیازهای خود را با این مرکز در میان بگذارند تا کار‌شناسان این شرکت بر روی آن کار کنند.

وی بیان داشت: خدمات توسعه کسب و کار مشاغل، طیف وسیع و متنوعی از خدمات غیرمالی است که به منظور بهبود عملکرد بنگاه‌های کوچک و متوسط، دستیابی به بازار و ارتقاء توان رقابتی این بنگاه‌ها ارائه می‌گردد و این خدمات بر روی ویژگی‌های ساختاری تاثیر گذارده و آن‌ها را رقابت پذیر‌تر می‌سازد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٨٩, ١٩:٣۵

   

پر مبحث ترین ها