سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بهره‌برداری از ایستگاه آتش‌نشانی پردیسان تا یک ماه آینده

بروز شده : ٧-٠۵-١٣٩١, ١٢:٠۶    نسخه چاپی    
«پارک شهر» پردیسان نیز در سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید ضمن اینکه بوستان «ژاله» مراحل نهایی تکمیل را می‌گذراند و به زودی در اختیار اهالی پردیسان قرار می‌گیرد.
شهردار منطقه هشت قم گفت: ایستگاه آتش‌نشانی پردیسان ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

موسی حاتمی با اشاره به تفکیک مناطق شهری قم به منظور ارتقای کمی و کیفی خدمات از اردیبهشت ‌ماه سال گذشته اظهار کرد: در همین راستا شهرک پردیسان به عنوان منطقه هشت شهری قم شناسایی و شهرداری آن از حدود یک سال پیش تشکیل شد.

وی افزود: پس از تشکیل شهرداری پردیسان، جلسات مختلفی با حضور مردم این شهرک برگزار و نیازهای مختلف این منطقه بررسی شد.

شهردار منطقه هشت قم با بیان اینکه سامان‌دهی ورودی شهرک پردیسان جزو نخستین اقدامات شهرداری این منطقه بوده است گفت: در این طرح بیش از 10 هزار مترمربع از ورودی پردیسان اصلاح و دارای فرم شهری شده و چمن کاری‌های لازم نیز انجام شد.

وی از اجرای طرح جدول‌گذاری و تأمین کامل روشنایی ورودی اصلی پردیسان طی سال جاری خبر داد و ابراز کرد: پیگیری‌های لازم در این خصوص صورت گرفته و امیدواریم عملیات اجرایی آن نیز به زودی آغاز شود.

حاتمی ادامه داد: از دیگر نیازهای شهرک پردیسان، بوستان‌های محلی هستند به همین دلیل و در راستای افزایش فضاهای عمومی و شهری، تاکنون شش پارک از این نوع ایجاد و تحویل ساکنان شده است.

شهردار منطقه هشت قم با بیان اینکه بوستان غدیر نیز مورد استفاده گسترده ساکنان شهرک پردیسان قرار دارد گفت: به همین منظور طرح تأمین کامل روشنایی این پارک نیز در دستور کار قرار گرفت و اقدامات لازم انجام شد.

وی از اختصاص بیش از 300 میلیون تومان به منظور تأمین مبلمان و تجهیزات بوستان‌های پردیسان خبر داد و بیان داشت: «پارک شهر» پردیسان نیز در سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید ضمن اینکه بوستان «ژاله» مراحل نهایی تکمیل را می‌گذراند و به زودی در اختیار اهالی پردیسان قرار می‌گیرد.

حاتمی افزود: در بحث خدمات شهری و ایمنی نیز ایستگاه آتش‌نشانی پردیسان در حال ساخت بوده و تاکنون 93 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است به طوری که امیدواریم طی یک ماه آینده این ایستگاه به بهره‌برداری برسد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۵-١٣٩١, ١٢:٠۶

   

پر مبحث ترین ها