سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم:

نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی قم پس از تأیید نهایی اعلام می‌شود

بروز شده : ٢-٠۵-١٣٩١, ١٨:١٧    نسخه چاپی    
تغییرات صورت گرفته در معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و همچنین تعطیلی تابستانی دانشگاه قم که مجری برگزاری این آزمون است از علل تاخیر در اعلام نتایج این آزمون در زمان اعلام شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان پس از نظارت و تایید نهایی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری خبر داد.

محسن محرری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: کارهای استانی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی قم به اتمام رسیده است و امروز دوشنبه نیز جلسه‌ای برای نهایی کردن این موضوع برگزار می‌شود.

وی افزود: این آزمون در 15 استان کشور برگزار شده است و نتایج همه این آزمون‌ها با تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری اعلام خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم ادامه داد: استان قم اولین استان است که نتایج آزمون را آماده کرده است و در روزهای آینده برای تایید به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری ارسال می‌شود که پس از تایید اعلام خواهد شد.

محرری تغییرات صورت گرفته در معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و همچنین تعطیلی تابستانی دانشگاه قم که مجری برگزاری این آزمون است را از علل تاخیر در اعلام نتایج این آزمون در زمان اعلام شده عنوان کرد و گفت: نمی‌توان زمان دقیقی را برای اعلام نتایج این آزمون اعلام کرد زیرا ما کارهای استانی آن را انجام داده ایم و اعلام نتایج به تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری بستگی دارد.

گفتنی است آزمون استخدامی 21 دستگاه اجرایی استان قم روز جمعه 26 خرداد ماه با حضور سه هزار و 400 نفر برگزار شد که از این میان 240 نفر جذب دستگاه های اجرایی استان قم خواهند شد.

نتایج اولیه این آزمون استخدامی قرار بود اواخر تیرماه اعلام شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۵-١٣٩١, ١٨:١٧

   

پر مبحث ترین ها