سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهردار قم : ورودی قم از سمت منطقه پردیسان بهسازی می‌شود

مجموعه مدیریت شهری به دنبال توازن بین مناطق و ارائه خدمات یکسان و مطلوب به سایر شهروندان است، بنابراین با تشکیل شهرداری منطقه پردیسان سعی داریم با دغدغه بیشتر در سال جاری امور شهری و مشکلات اهالی پردیسان را رصد کرده و نسبت به حل مشکلات و برطرف کردن آنها اقدام کنیم.
شهردار قم از اجرای طرح اصلاح ورودی‌های شهر قم خبر داد و گفت: ورودی شهر قم از سمت منطقه پردیسان نیز باید بهسازی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محمد دلبری به همراه شهردار منطقه هشت و جمعی از مدیران شهرداری در مسجد جامع خاتم‌الانبیاء (ص) واقع در منطقه پردیسان حضور یافت و با اهالی این منطقه دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار مردمی بر ساماندهی و بهسازی ورودی‌های شهر قم از جمله ورودی شهر از سمت منطقه پردیسان تاکید کرد و اظهار داشت: بهسازی ورودی‌های شهر در دستور کار مدیریت شهری قم قرار گرفته و در حال حاضر مشاور در حال طراحی است.

شهردار قم به تشکیل منطقه پردیسان و تاریخچه آن اشاره کرد و افزود: مجموعه مدیریت شهری به دنبال توازن بین مناطق و ارائه خدمات یکسان و مطلوب به سایر شهروندان است، بنابراین با تشکیل شهرداری منطقه پردیسان سعی داریم با دغدغه بیشتر در سال جاری امور شهری و مشکلات اهالی پردیسان را رصد کرده و نسبت به حل مشکلات و برطرف کردن آنها اقدام کنیم.

وی بر لزوم احداث مکان‌های فرهنگی در سطح منطقه پردیسان به‌ویژه در بوستان‌ها تاکید کرد و افزود: شهرداری قم آمادگی تامین زمین مورد نیاز احداث کتابخانه و فضای فرهنگی در سطح این منطقه را داشته و از بخش خصوصی و افرادی که در این زمینه رغبت داشته باشند استقبال می‌کند.

دلبری ضمن تشکر از اقدامات شهروندان در بازگو کردن مشکلات شهری اظهار داشت: اینکه شهروندان مشکلات شهری را رصد کرده و به ما گزارش می‌کنند نشان از لطف و محبت آنها و دوست داشتن شهرشان است، در حالی که این وظیفه ما است که مشکلات را شناسایی کرده و در راستای رفع آنها اقدام کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩١, ١۵:١۴

   

پر مبحث ترین ها