سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیریایی استاندار قم شد

بروز شده : ٩-٠۴-١٣٩١, ١٢:٣٠    نسخه چاپی    
کرم رضا پیریایی نیز از 18 بهمن 1388 به عنوان استاندار همدان معرفی شده بود و پیش از آن مسئولیت‌های متعددی را تجربه کرده است.
کرم ‌رضا پیریایی استاندار سابق همدان در جلسه روز چهارشنبه هیئت دولت به عنوان استاندار جدید قم معرفی شد.
این تغییر در سطح بالاترین مدیریت استان قم در حالی صورت گرفت که حجت‌الاسلام موسی‌پور استاندار سابق قم برای روز پنجشنبه بازدید از محله قلعه کامکار را تدارک دیده بود و به نظر می‌رسد پیش از اعلام هیئت دولت از تغییر خود بی‌خبر بود.

حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور از 16 مهرماه 88 به سمت استانداری قم منصوب شد .

کرم رضا پیریایی نیز از 18 بهمن 1388 به عنوان استاندار همدان معرفی شده بود و پیش از آن مسئولیت‌های متعددی را تجربه کرده است.

معاون هماهنگی معاونت حقوقی و امور مجلس رئیس جمهور، مشاور معاون حقوقی و امور مجلس رئیس جمهور، رئیس مرکز موسیقی و سرود صدا و سیما، مدیرکل صدا و سیمای استان کردستان، مدیرکل صدا و سیمای استان ایلام، مشاور معاون ارتباطات و امور بین‌الملل صدا و سیما، مدیر مجتمع بهارستان مجلس، مشاور رئیس سازمان امور مجلس، فرماندار شهرستان قروه و دهگلان استان کردستان، فرماندار شهرستان بانه کردستان، مدیرکل اجتماعی و انتخابات استانداری کردستان، کارشناس سیاسی استان‌های مازندران، گیلان، زنجان، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، همدان، کرمانشاه و ایلام در وزارت کشور، عضو شورای فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان کوهدشت و مسئول امور تربیتی آموزش و پرورش کوهدشت لرستان از جمله سمت‌های پیریایی بوده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۴-١٣٩١, ١٢:٣٠

   

پر مبحث ترین ها