سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تهیه هزار تن برنج برای ماه مبارک رمضان در قم

بروز شده : ۴-٠۴-١٣٩١, ٠٨:١٠    نسخه چاپی    
نمایشگاه طرح ضیافت ویژه اقلام ماه مبارک رمضان از 27 تیرماه به مدت یک هفته دائر است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در راستای تهیه اقلام اساسی برای ماه مبارک رمضان هزار تن برنج در قم تهیه شده است.

به گزارش 19 دی، یونس عالی پور ظهر یک شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تهیه اقلام اساسی مردم توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت قم افزود: در این راستا یک هزار تن برنج برای ماه مبارک رمضان تهیه شده و روغن هم در دست اقدام است.

وی ادامه داد: نمایشگاه طرح ضیافت ویژه اقلام ماه مبارک رمضان از 27 تیرماه به مدت یک هفته دائر است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری نمایشگاه توانمندی های قم در کلانتاین مالزی عنوان داشت: نمایشگاهی که برگزار شد فراتر از توقعات ما بود و گروه های خوبی در آن حضور داشتند.

عالی پور شرکت در این نمایشگاه را فرصتی مغتنم برای قم برشمرد و ابراز کرد: این نمایشگاه برای قم بسیار مفید بود.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه های مختلف تقویت نمایشگاه استان را از برنامه های سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به برگزاری بی کیفیت برخی نمایشگاه ها اضافه کرد: برپایی نمایشگاه ها در قم امری تازه است و مدیران برگزاری نمایشگاه ها حرفه ای نیستند.

عالی پور با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه ها امری انحصاری نیست و مدیریت به صورت چرخشی خواهد بود تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه به کسانی سپرده می شود که در مزایده برنده شوند.

وی برگزاری نمایشگاه را مشروط بر توانمندی مدیران دانست و اذعان داشت: در غیر این صورت مدیر کنار گذاشته می شود و مدیر دیگری می تواند اقدام به برگزاری نمایشگاه کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۴-١٣٩١, ٠٨:١٠

   

پر مبحث ترین ها