سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری قم :

۶۰ پروژه مهم عمرانی در قم در حال اجراست

بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع از این پروژه تملک شده و در سال گذشته ۴۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای اجرای این پروژه به فروش رسیده است.
مدیر مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری قم با اشاره به اقدامات عمرانی شهرداری در سطح شهر گفت: ۶۰ طرح و پروژه مهم عمرانی در سطح استان قم اجرا می‌شود.

مجید فتح‌اللهی قبل از ظهر یک‌شنبه درحاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه اطلاعات و سومین جشنواره دستاوردهای پژوهشی، فناوری و نوآوری استان قم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۶۰ طرح و پروژه در سطح استان در دست اقدام است، اظهار داشت: از این تعداد ۲۰ پروژه در حوزه کلان پروژه‌ها قرار می‌گیرد.

وی پروژه پیامبر اعظم (ص) را یکی از پروژه‌های مهم شهری ذکر و تصریح کرد: این پروژه دارای طول هفت کیلومتر و عرض ۲۰۰ متر است.

مدیر مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری قم خاطرنشان کرد: بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع از این پروژه تملک شده و در سال گذشته ۴۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای اجرای این پروژه به فروش رسیده است.

وی با بیان اینکه مجموعه پل‌های جمهوری یکی دیگر از پروژه‌های موجود است، گفت: تعداد این پل‌ها پنج پل بوده که پل ارتباطی بین منطقه دو و چهار محسوب می‌شوند.

مدیر مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری قم خاطرنشان کرد: بر اساس مطالعات صورت گرفته بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان هزینه احداث این پل‌ها است که بازه زمانی دو سال برای احداث این پل‌ها در نظر گرفته‌ شده است.

وی تصریح کرد: بلوار شهید آوینی از دیگر پروژه‌های موجود بوده که به طول یک کیلومتر و عرض ۵۰ متر و با حجم عملیات خاکی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزارمتر مکعب در حال اجرا است.

فتح‌اللهی خاطرنشان کرد: این پروژه ارتباط بین شهرک قدس، بلوار شهید کریمی و شهرک امام خمینی(ره) را ایجاد کرده و هزینه آن ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١١-١٣٨٩, ١٩:۴۴

   

پر مبحث ترین ها