سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اختصاص 30 میلیارد ریال برای احداث بوستان در منطقه چهار قم

بروز شده : ١-٠٢-١٣٩١, ١٨:٣٧    نسخه چاپی    
از بوستان‌هایی که در سال ۹۰ در این منطقه ایجاد شد می‌توان به احداث بوستان شهدای گمنام، آغاز احداث پارک شهید زین الدین، تکمیل بوستان نرگس، ادامه عملیات عمرانی در بوستان علوی، بهسازی فضای سبز بوستان زائر و آبشار سنگی کوثر اشاره کرد.
شهردار منطقه چهار قم از اختصاص اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای احداث بوستان و فضای سبز در این منطقه خبر داد.
احمد نکونام در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: طرح ایجاد پارک، احداث فضای سبز و کمربند سبز در راستای ارتقا فضای سبز در منطقه چهار در سال ۹۰ مورد توجه ویژه شهرداری منطقه چهار قم قرار گرفت.

وی ادامه داد: برای ایجاد بوستان‌ها در این منطقه اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه چهار قم گفت: از بوستان‌هایی که در سال ۹۰ در این منطقه ایجاد شد می‌توان به احداث بوستان شهدای گمنام، آغاز احداث پارک شهید زین الدین، تکمیل بوستان نرگس، ادامه عملیات عمرانی در بوستان علوی، بهسازی فضای سبز بوستان زائر و آبشار سنگی کوثر اشاره کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: شهرداری منطقه چهار قم در سال ۹۰ طرح احداث، تکمیل و تجهیز ساختمان مرکزی و ایستگاه آتش نشانی و همچنین احداث ادامه دیوار حائل بنیاد و صفا شهر را آغاز کرده است.

نکونام با اشاره به اینکه این طرح‌ها تاکنون پیشرفتی ۹۹ درصدی داشته‌اند، افزود: برای اجرای این طرح‌ها اعتباری بالغ بر سه هزار و ۸۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٢-١٣٩١, ١٨:٣٧

   

پر مبحث ترین ها