سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم:

ساخت دومین بیمارستان بزرگ قم سال آینده به پایان می رسد

این مرکز درمانی در زیر بنایی به مساحت 24 هزار متر مربع و در 9 طبقه در حال احداث است که حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
استاندار قم در بازدید از پروژه در حال احداث بیمارستان فرقانی قم، از پیشرفت 50 در صدی این مرکز خبر داد و بیان کرد: با توجه به روند پیشرفت عملیات اجرایی، ساخت این بیمارستان تا پایان آینده به اتمام می رسد.
به گزارش 19 دی، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور در این بازدید، گفت: بیمارستان فرقانی با ظرفیت بیش از 500 تخت، پس از بیمارستان شهید بهشتی، دومین مرکز مهم درمانی قم محسوب می شود.

بیمارستان فرقانی در 9طبقه احداث می شود

وی با بیان این که این مرکز درمانی در زیر بنایی به مساحت 24 هزار متر مربع و در 9 طبقه در حال احداث است، از پیشرفت 50 درصدی این پروژه عظیم خبر داد و افزود: سخت ترین بخش های پروژه که شامل مقاوم سازی و اسکلت بندی است رو به اتمام است و انتظار می رود از این پس کار با سرعت بیشتری اجرا شود.

استاندار قم با اشاره به این که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز برای تامین تجهیزات و تاسیسات بیمارستان، اواخر سال 91 این پروژه تکمیل خواهد شد، مساعدت ویژه مسئولان وزارت بهداشت در این خصوص را مهم و ضروری دانست و گفت: علاوه بر پیگیری مربوط به تخصیص اعتبارات، در انجام مناقصات و همچنین تامین تجهیزات و لوازم تخصصی نیز تسریع شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٢-١٣٩٠, ٠٢:۴٧

   

پر مبحث ترین ها