سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل سازمان فضای سبز و پارک‌هاي قم خبر داد:

احداث بوستان خضر با مساحتی بالغ بر ۷۵ هکتار در قم

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٠, ١٠:٢٢    نسخه چاپی    
هم اکنون اقداماتی از جمله درختکاری‏، آماده سازی بوستان، ایجاد شبکه آب و ایجاد راه‌های درون بوستان در حال انجام است. این بوستان تا سال آینده به بهره برداري می‌رسد و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
مدیرعامل سازمان فضای سبز و پارک‌ها از احداث بوستان خضر با مساحتی بالغ بر ۷۵ هکتار در قم خبر داد.
محسن صالحی در گفتگو با 19 دي بیان کرد: سازمان مسکن و شهرسازی چند سال قبل زمین با کاربری فضای سبز را به شهرداری واگذار کرد.

وی گفت: در این فاصله معاونت شهرسازی شهرداری به تهیه طرح اجرایی برای این بوستان اقدام کرد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری منطقه چهار و سازمان فضای سبز و پارک‌ها در حال انجام این طرح هستند افزود: شهرداری پس از کسب اعتبارات لازم برای اجرای این طرح، احداث این بوستان را آغاز کرد.

مدیر عامل سازمان فضای سبز و پارک‌ها با اشاره به اینکه مساحت این بوستان نزدیک به ۷۵هکتار است افزود: هم اکنون اقداماتی از جمله درختکاری‏، آماده سازی بوستان، ایجاد شبکه آب و ایجاد راه‌های درون بوستان در حال انجام است.

وی بیان کرد: این بوستان تا سال آینده به پایان می‌رسد و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه برای این طرح پارکینگ در نظر گرفته شده است افزود: برای این بوستان امکانات تفریحی، رفاهی و خدماتی و فضاهای ورزشی در نظر گرفته شده است.

صالحی ادامه داد: اعتبارات لازم برای احداث این بوستان از امسال آغاز شده است و تا سال آینده نیز ادامه دارد.

وی گفت: ‌ساختارهای اولیه احداث پارک با سرمایه گذاری شهرداری ایجاد می‌شود و پس از شکل گیری ساختارهای اولیه از سرمایه گذاران برای ایجاد کاربری‌های تفریحی دعوت به عمل می‌آید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٠, ١٠:٢٢

   

پر مبحث ترین ها