سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احمدی‌مقدم خبر داد:

ایجاد پلیس شایسته جامعه اسلامی در چشم‌انداز 20 ساله ناجا

فرمانده ناجا گفت: در چشم‌انداز 20 ساله نیروی انتظامی ایجاد پلیس شایسته و بایسته جامعه اسلامی مورد توجه قرار گرفت.
سردار اسماعیل احمدی مقدم غروب چهارشنبه در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی اظهار داشت: از شش سال قبل دوره‌های آموزشی برای افسران و فرماندهان ناجا برگزار می‌شود که در دو سال اول، فقط دانشجویان در این دوره‌ها شرکت می‌کردند اما از چهارسال گذشته فرماندهان و روسای کلانتری‌ها نیز در این دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند.

وی با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری از ناجا گفت: وقتی خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم معظم له فرمودند که تاکنون مسئله اقتدار و رحمت و محبوبیت پلیس مورد توجه بود اما الان می‌توان این توقع را داشت که به دنبال ایجاد فضای اسلامی باشید، تا پلیس متدین فاصله داریم.

فرمانده ناجا ادامه داد: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری، ایجاد پلیس شایسته و بایسته در جامعه اسلامی در چشم انداز 20 ساله نیروی انتظامی مورد توجه قرار گرفت و تمامی راهبردها و لوازم این کار را اجرایی کردیم.

وی با اشاره به برگزاری چهارمین دوره آموزشی فرماندهان و افسران ناجا در قم گفت: در این دوره آموزشی فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی از سطح کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها تا رده‌های بالا حضور دارند که آثار و برکات عملی این دوره‌ها چشمگیر است.

احمدی‌مقدم اضافه کرد: در این دوره‌ها از متون جذاب و اساتید مبرز برای جریان‌شناسی و بصیرت‌افزایی فرماندهان و مدیران ناجا استفاده شده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٠-١٣٨٩, ١٢:٣٩

   

پر مبحث ترین ها