سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر کل دامپزشکی استان قم خبر داد:

سایت قرنطینه مرکزی قم افتتاح شد

این سایت با مساحت ابنیه‌ای 4 هزار و 361  متر مربع با اعتبار ۲۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی احداث گردیده است و دارای امکاناتی از قبیل ساختمان اداری، انبار تجهیزات فنی، محل نمونه برداری، اتاق‌های سردخانه است.

مدیر کل دامپزشکی استان قم از افتتاح سایت قرنطینه مرکزی اداره کل دامپزشکی قم در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش 19 دی، محمدمهدی رفیعی در نشستی مطبوعاتی که ظهر دوشنبه در اداره کل دامپزشکی استان قم برگزار شد گفت: سایت قرنطینه اداره کل دامپزشکی استان در دهه مبارک فجر همزمان با دیگر طرح‌های استانی به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: این سایت با مساحت ابنیه‌ای 4 هزار و 361  متر مربع با اعتبار ۲۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی احداث گردیده است.

وی افزود: این سایت دارای امکاناتی از قبیل ساختمان اداری، انبار تجهیزات فنی، محل نمونه برداری، اتاق‌های سردخانه است.

رفیعی به ضرورت ایجاد این سایت قرنطینه اشاره کرد و گفت: با توجه به رشد قابل توجه دامپروری در استان قم تولیدات محصولات دامی ۶۰ درصد مازاد استان است و ورود سالیانه بیش ازیک میلیون راس دام به استان و همچنین همجواری با تهران و عبور دام از قم به دیگر استان‌های کشور و از طرفی عبور کود مرغی از تهران به استان‌های جنوبی که از استان قم عبور می‌کنند بحث قرنطینه محصولاتی که از قم حمل می‌شود بسیار حائز اهمیت است.

رفیعی افزود: برای تجهیزات فنی و تامین نیروی انسانی سایت قرنطینه مرکزی قم هماهنگی‌های لازم با استانداری صورت گرفته است و در صورت تامین آن‌ها شاهد تاثیر این سایت قرنطینه خواهیم بود.

سایت قرنطینه مرکزی قم در جاده قم - جعفریه ابتدای مجتمع دامداری‌های دامشهر واقع شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٠, ١٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها