سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر ورزشگاه یادگار امام قم :

وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام قم مطلوب نیست

متاسفانه پیمانکار به دلیل نداشتن تخصص کافی در خصوص نگهداری از زمین چمن، در سال جاری نتوانست به تعهدات خود عمل کرده و کیفیت چمن را کنترل کند.
مدیر ورزشگاه 15 هزار نفری یادگار امام قم با اشاره به اهمیت دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و پرسپولیس تهران، وضعیت زمین چمن این ورزشگاه را نامطلوب عنوان کرد.

توحید محمدی در گفتگو با 19 دی، اظهار داشت: بر اساس برنامه سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال، عصر روز چهارشنبه بیست و ششم بهمن ماه در چارچوب دیداری از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در قم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از هر نظر برای میزبانی از این مسابقه حساس و پذیرایی از مسئولان و علاقمندان به فوتبال آماده هستیم اما آنچه که در حال حاضر مهمترین دلمشغولی ما در آستانه دیدار صبا و پرسپولیس است، به چمن ورزشگاه یادگار امام تعلق دارد.

مدیر ورزشگاه 15 هزار نفری یادگار امام قم افزود: در حال حاضر وضعیت چمن این ورزشگاه بسیار نامطلوب است و برای میزبانی از این مسابقه حساس که به صورت زنده مورد توجه علاقمندان به فوتبال قرار دارد، در شرایط خوبی نیست.

وی با انتقاد از پیمانکار چمن ورزشگاه 15 هزار نفری یادگار امام، تصریح کرد: متاسفانه پیمانکار به دلیل نداشتن تخصص کافی در خصوص نگهداری از زمین چمن، در سال جاری نتوانست به تعهدات خود عمل کرده و کیفیت چمن را کنترل کند.

محمدی یاد آور شد: اداره کل ورزش و جوانان و مدیریت این مجموعه تمام تعهدات خود در خصوص پیمانکار زمین چمن ورزشگاه یادگار امام را انجام داده است اما متاسفانه عدم برخورداری از تخصص کافی در این زمینه از سوی پیمانکار موجب از بین رفتن کیفیت زمین چمن شده است.

وی در ادامه با اشاره به حساسیت‌های این مسابقه که قرار است از هفته نهم دور برگشت لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در قم برگزار شود، تاکید کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر همواره بازی‌های خانگی صبا در مقابل تیم‌های مطرح استقلال و پرسپولیس با بهترین کیفیت و شرایط در قم برگزار شده است.

تماشاگران قمی از صبا حمایت کنند

مدیر ورزشگاه 15 هزار نفری یادگار امام قم بیان داشت: یکی از تنها ورزشگاه‌هایی بوده‌ایم که خوشبختانه با برخورداری از تماشاگران فهیم و آگاه، شاهد روزی خوب در دیدارهای خانگی صبا مقابل تیم‌های مطرح استقلال و پرسپولیس بوده‌ایم.

وی عنوان کرد: اکنون که تیم فوتبال صبای قم در بین تیم‌های مدعی کسب عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد، بهترین حالت ممکن این است که تماشاگران خوب و خونگرم قمی با تمام وجود به حمایت از تیم صبا بپردازند.

محمدی با تقدیر از تلاش‌های حراست اداره کل ورزش و جوانان و یگان ویژه نیروی انتظامی در برقراری امنیت بازی‌های خانگی صبا، ابراز داشت: از تمام تماشاگرانی که برای تماشای این دیدار به ورزشگاه 15 هزار نفری یادگار امام شهر مقدس قم خواهند آمد، تقاضا می‌کنیم در طول تمام زمان‌های مسابقه تنها تیم‌های مورد علاقه خود را تشویق و حمایت کنند.

گفتنی است: صبای قم در چهاردهمین بازی خانگی خود از یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج  فارس از ساعت 15:30 دقیقه عصر چهارشنبه بیست و ششم بهمن ماه میزبان دیدار هفته بیست و ششم صبای قم و پرسپولیس تهران خواهد بود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٠, ٠٩:۵٣

   

پر مبحث ترین ها