سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم:

اصلاح طلبان موضع خود را در انتخابات روشن کنند

اگر اصلاح طلبان اصل جمهوری اسلامی را قبول دارند با ابهام و دوگانگی جبهه گیری نکنند و چنانچه اصل جمهوری اسلامی را نمی‌پذیرند آن را اعلام کنند تا مردم بدانند با چه عناصری روبرو هستند.
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از اصلاح طلبان خواست موضع خود را در انتخابات نهمین دوره مجلس روشن کنند.

حجت الاسلام احمد زادهوش در گفتگو با 19 دی، بیان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی نخستین انتخابات پس از جریان فتنه است و از حساسیت بسیاری برخوردار است.

وی گفت: یکی از ابهامات در انتخابات این است که جریاناتی که خود را اصلاح طلب می‌دانند موضع خود را در انتخابات مشخص نکرده‌اند.

وی ادامه داد: از طرفی لحن اصلاح طلبان حکایت از تحریم انتخابات دارد و از طرف دیگر افرادی از بین خود را تشویق به حضور در میان کاندیدا کرده‌اند تا چنانچه زمینه فراهم شد وارد مجلس شوند.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اضافه کرد: ‌ طرفداران گروه اصلاح طلب باید دست از نفاق بردارند و موضع خود را روشن کنند.

وی بیان کرد: ‌اگر اصلاح طلبان اصل جمهوری اسلامی را قبول دارند با ابهام و دوگانگی جبهه گیری نکنند.

وی ادامه داد: ‌چنانچه اصلاح طلبان اصل جمهوری اسلامی را نمی‌پذیرند آن را اعلام کنند تا مردم بدانند با چه عناصری روبرو هستند.

دشمنان اسلام نمی‌توانند به ایران لطمه بزنند

زادهوش گفت: دشمنان اسلام باید بدانند هیچ‌گاه نمی‌توانند به کشورایران لطمه‌ وارد کنند.

وی با اشاره به اینکه در وفاداری مردم نسبت به اصل نظام و رهبری هیچ تردیدی نیست افزود: مردم ایران مواضع خود را به خوبی می‌دانند و در انتخابات به صورت گسترده حاضر می‌شوند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٠, ٠٧:١٩

   

پر مبحث ترین ها