سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

به مناسبت دهه فجر/

کتاب‌های انتشارات مسجد جمکران با تخفیف ویژه عرضه می‌شود

انتشارات مسجد جمکران به منظور استفاده بیشتر مردم، طلاب و دانشجویان تسهیلاتی را در فروشگاه مرکزی و همچنین درنمایشگاه‌های کتاب که به صورت ماهانه در استان‌های کشور برگزار می‌شود در نظر می‌گیرد.
مدیر مسئول انتشارات مسجد مقدس جمکران گفت: کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات مسجد جمکران از امروز با ۳۰ درصد تخفیف در نمایشگاه کتاب قم عرضه می‌شود.

حجت الاسلام حسین احمدی در گفتگو با 19 دی، با اعلام این خبر افزود: همزمان با فرارسیدن یوم الله نهم ربیع الاول و آغاز دهه فجر کتاب های منتشر شده توسط انتشارات مسجد جمکران با تخفیف عرضه می شود.
 
وی ادامه داد: این اقدام در راستای ترویج و تقویت فرهنگ کتابخوانی انجام می‌شود.
 
مدیر مسئول انتشارات مسجد مقدس با اعلام اینکه انتشارات مسجدمقدس جمکران با بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه‌های کتاب در سطح کشور حضور پیدا می‌کند اظهار داشت: انتشارات مسجد جمکران به منظور استفاده بیشتر مردم، طلاب و دانشجویان تسهیلاتی را در فروشگاه مرکزی و همچنین درنمایشگاه‌های کتاب که به صورت ماهانه در استان‌های کشور برگزار می‌شود در نظر می‌گیرد.
 
آثار جدید

احمدی اضافه کرد: در این نمایشگاه آثار جدیدی مانند کتاب "حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) و استراتژی انتظار در اندیشه امام خمینی (ره)" نوشته سید غلامرضا حسینی برای نخستین بار در معرض دید و انتخاب علاقمندان قرار خواهد گرفت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١١-١٣٩٠, ٠٩:١۴

   

پر مبحث ترین ها