سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس شورای اسلامی شهر قم:

قطار عمران و آبادانی قم نباید متوقف شود

در سیستم مدیریت جامع شهری نباید به دنبال موازی کاری باشیم بلکه باید با تقسیم کار معین و مشخص نسبت به رفع سریع مشکلات مردم اقدام نمائیم.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه مشکلات شهر قم در مقایسه با دیگر شهرهای کشور بسیار زیاد است، گفت: قطار عمران و آبادانی در قم که با جدیت در حرکت است، ‌نباید متوقف شود.

به گزارش 19 دی، حجت الاسلام سید محمد آتش زر در مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه چهار و مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با بیان اینکه در آیات و روایات اسلامی توصیه‌های فراوانی جهت خدمت رسانی به مردم شده است افزود: امروز مدیران متخصص و متدین شهرداری با تلاش خود سعی در عمرانی و آبادانی شهر قم دارند و کار در شهرداری در مقایسه با دیگر اداره‌ها و سازمان‌ها بسیار مشکل و طاقت فرساست لیکن مدیران و پرسنل شهرداری با درایت و پشتکار سعی در رفع این مشکلات را دارند.

وی به اقدامات و برنامه‌های شهرداری در اجرای پروژه‌های شهری اشاره نمود و تصریح کرد:  برخی از پروژه‌های عمرانی شهر باید با سرعت بیشتری اجرایی شود تا مردم لذت و شیرینی آن پروژه را بیشتر بچشند.

آتش زر بر احداث سریع پروژه پل‌های جمهوری در منطقه دو شهرداری اشاره کرد و افزود: قطار عمران و آبادانی در شهر قم که با جدیت مدیریت واحد شهری آغاز شده، ‌نباید متوقف شود و باید با سرعت بیشتر به سمت شهری آباد حرکت نماییم.

رئیس شورای اسلامی شهر قم خطاب به مدیران ارشد شهرداری قم گفت: در سیستم مدیریت جامع شهری نباید به دنبال موازی کاری باشیم بلکه باید با تقسیم کار معین و مشخص نسبت به رفع سریع مشکلات مردم اقدام نمائیم و هدف اصلی باید خداوند متعال و رضایت بندگان خدا باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٩-١٣٩٠, ١٧:۴٩

   

پر مبحث ترین ها