سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همزمان با عید سعید غدیر/

بیمارستان 200 تختخوابی علی ابن ابیطالب(ع) در قم کلنگ زنی شد

هدف از راه اندازی این بیمارستان، توسعه و تجهیز بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) برای خدمات رسانی هر چه بهتر به نیروی مسلح و عموم مردم است.
بیمارستان 200 تختخوابی علی ابن ابیطالب(ع) با اعتبار 20 میلیارد تومان همزمان با عید سعید غدیر در قم کلنگ زنی شد.

به گزارش 19 دي، رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) قم صبح سه شنبه در مراسم کلنگ زنی بیمارستان 200 تختخوابی اظهار داشت: این بیمارستان با اعتباری 20 میلیارد تومان از محل اعتبارات سپاه پاسداران و خیران طی طرحی پنج ساله به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر رضا فقیهی ابراز داشت: هدف از راه اندازی این بیمارستان، توسعه و تجهیز بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) برای خدمات رسانی هر چه بهتر به نیروی مسلح و عموم مردم است.

وی ادامه داد: با توجه به جمعیت نیروی مسلح، سپاه و بسیج استان قم نیازمندی درمانی روز به روز در حال افزایش است و توسعه و تجهیز این بیمارستان در راستای ارائه خدمات با کیفیت است.

رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) قم گفت: پیرو سفر مقام معظم رهبری به شهر قم بیمارستان 60 تختخوابی علی ابن ابیطالب(ع) راه اندازی شد و هم اکنون بیش از ظرفیت در حال خدمات رسانی است و این بیمارستان با همین ظرفیت در آینده پاسخگوی جمعیت نیروی مسلح استان نخواهد بود بنابراین در طرح پنج ساله فاز به فاز بر ظرفیت‌های این بیمارستان افزوده خواهد شد.

فقیهی با اشاره به اینکه خیران می‌توانند در راستای افزایش ظرفیت بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) کمک کنند، افزود: اورژانس تخصصی، اتاق عمل، بخش بستری، جراحی قلب و زنان و زایمان از جمله بخش‌های این بیمارستان 200 تختخوابی است.

رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) استان قم در خصوص قطع چندین اصله درخت بدلیل مسطح کردن زمین ساخت بیمارستان 200 تختخوابی اضافه کرد: جایگزین درخت های که به دلیل ساخت این بیمارستان قطع شده فضای سبزی به مساحت یک هزار و 500 متر در کنار بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) در نظر گرفته شده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٨-١٣٩٠, ١٩:٠۶

   

پر مبحث ترین ها