سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسئول آموزش سازمان آتش‌نشانی خبر داد

آموزش آتش نشانی به 1500 کودک و نوجوان قمی

47 هزار نفر ساعت در سال گذشته از برنامه‌های آموزشی سازمان آتش‌نشانی قم استفاده کردند و
بیشتر خدمات آموزشی این سازمان در سال‌های گذشته مربوط به مهدکودک‌ها و گروه سنی الف بوده است.
مسئول آموزش سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از بهره‌مندی هزار و 500 نفر از کودکان و نوجوانان از آموزش‌های آتش‌نشانی خبر داد.

علی ملاعلیزاده با اشاره به فعالیت‌های آموزشی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم اظهار داشت: بیشتر خدمات آموزشی این سازمان در سال‌های گذشته مربوط به مهدکودک‌ها و گروه سنی الف بوده است.

وی با اشاره به برنامه آموزشی سال گذشته سازمان آتش‌نشانی گفت: 47 هزار نفر ساعت در سال گذشته از برنامه‌های آموزشی سازمان آتش‌نشانی قم استفاده کردند.

مسئول آموزش سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم در ادامه به اجرای طرح همیار آتش‌نشان به منظور فرهنگ‌سازی در زمینه ایمنی در قم اشاره و بیان کرد: این طرح به منظور فرهنگ‌سازی بیشتر در زمینه ایمنی و حفاظت با موافقت معاونت‌های خدمات شهری و فرهنگی شهرداری در قم اجرایی شد.

وی یادآور شد: این طرح برای مهدکودک‌ها و پیش‌دبستانی‌های مدارس از سال گذشته اجرایی شده که عمده اهداف آن فرهنگ‌سازی ایمنی در بین کودکان و نوجوانان است.

ملاعلیزاده به استقبال چشمگیر از ارائه آموزش‌های آتش‌نشانی اشاره کرد و افزود: تاکنون هزار و 500 نفر از کودکان و نوجوانان آموزش‌های سازمان را دریافت کرده و در ایستگاه‌ها به طور حضوری با محیط آتش‌نشانی آشنا شدند.

وی با اشاره به اجرای طرح هر شهروند یک آتش‌نشان برای بزرگسالان بیان کرد: آموزش‌های تخصصی آتش‌نشانی در این دوره ارائه می‌شود به دلیل طولانی بودن مدت برگزاری دوره، علاقه متقاضیان نقش اساسی در تداوم شرکت در این دوره دارد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٠, ١٩:۵۴

   

پر مبحث ترین ها