سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

يك واحد آلاينده توليد قير در استان قم تعطيل شد

با توجه به اينكه فعاليت توليد قير در بخش دستجرد ممنوع و خلاف ضوابط و استانداردهاي زيست محيطي بوده و اين واحد بصورت غير مجاز و عمدتا شبانه فعاليت مي كرد، اين واحد پلمپ شد.

مدير كل حفاظت محيط زيست استان قم گفت: با تلاش ماموران يگان حفاظت اين اداره كل از ادامه فعاليت يك واحد آلاينده محيط زيست در بخش دستجرد استان جلوگير شد.

به گزارش ايرنا، 'عليرضا نجيمي' با بيان اين مطلب افزود: با توجه به اينكه فعاليت توليد قير در بخش دستجرد ممنوع و خلاف ضوابط و استانداردهاي زيست محيطي بوده و اين واحد بصورت غير مجاز و عمدتا شبانه فعاليت مي كرد، اين واحد پلمپ شد.

وي با بيان اينكه اداره حفاظت محيط زيست در ابتدا با صدور اخطار و تعيين مهلت قانوني، اين واحد آلاينده را ملزم به تغيير فرايند توليد و رفع آلودگي كرد، ادامه داد: متاسفانه پس از پايان مهلت تعيين شده از سوي مسوولان واحد يادشده نسبت به بهسازي فعاليت و رفع آلودگي هيچگونه اقدامي نشد و اين واحد با هماهنگي نيروي انتظامي تعطيل شد.

نجيمي اين اقدام را در راستاي اجراي برنامه هاي پايش مستمر اداره كل در سطح استان بمنظور شناسايي، كنترل و جلوگيري از فعاليت واحدها ي آلاينده عنوان كرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٠, ١٨:۴٠

   

پر مبحث ترین ها