سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همزمان با شب میلاد حضرت معصومه

حرم حضرت معصومه (س) غبار روبی و نورافشانی می‌شود

بروز شده : ۶-٠٧-١٣٩٠, ٠١:٠۶    نسخه چاپی    
غبار روبی و نو رافشانی حرم مطهر حضرت معصومه (س) از جمله برنامه‌هایی است که همزمان در شب میلاد این بانوی بزرگوار برگزار می‌شود.
 دبیر ستاد دهه کرامت حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: همزمان با شب میلاد حضرت معصومه (س) حرم مطهر این بانوی بزرگوار غبار روبی و نور افشانی می‌شود.

حجت الاسلام سید مصطفی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه برنامه‌های حرم مطهر حضرت معصومه (س) در سه قالب اجرا می‌شود بیان کرد: غبار روبی و نو رافشانی حرم مطهر حضرت معصومه (س) از جمله برنامه‌هایی است که همزمان در شب میلاد این بانوی بزرگوار برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های حرم در طول دهه کرامت بیان کرد: همایش با موضوعات تعیین شده با محوریت حضرت معصومه (س) همه روزه در دهه کرامت برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حسینی فاطمه معصومه (س) و شناختشان و شخصیت، فاطمه معصوم الگوی بصیرت و ولایت مداری، فاطمه معصومه (س) اسوه طهارت و عترت، فاطمه معصومه (س) و نهضت علمی، حضرت فاطمه معصومه (س) و قم و جهان اسلام را از جمله موضوعات این همایش‌ها عنوان کرد.

وی همچنین حضرت فاطمه معصومه (س) و بیداری اسلامی، فاطمه معصومه (س) و زمینه ظهور منجی، زیارت حضرت معصومه‌ (س) و امام رضا (ع)، حضرت فاطمه معصومه (س)، امام رضا (ع) و وظایف ایرانیان، امام رضا (ع)؛ عالم آل محمد (ص) را از دیگر موضوعات تعیین شده برشمرد.

دبیر ستاد دهه کرامت حرم مطهر حضرت معصومه (س) با اشاره به برگزاری میزگردهای روزانه بیان داشت: این میزگرد‌ها با موضوعات روز در دهه کرامت همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سالن همایش‌های علامه طباطبایی حرم حضرت معصومه (س) برگزار خواهد شد.

وی برگزاری همه روزه جشن کرامت بعد از نماز مغرب و عشا با حضور خطبا و مادحین در شبستان امام خمینی (ره) حرم حضرت معصومه (س) را از دیگر برنامه‌های دهه کرامت حرم حضرت معصومه (س) عنوان کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٧-١٣٩٠, ٠١:٠۶

   

پر مبحث ترین ها