سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حادثه خونین در اتوبان قم ـ تهران؛

خانواده‌ای قربانی سرعت شدند

بروز شده : ۶-٠٧-١٣٩٠, ٠٠:٠٣    نسخه چاپی    
این حادثه‌ در ساعت 15 بعد ‌از ظهر روز گذشته اتفاق افتاد که طی آن یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 با گارد‌ریل وسط اتوبان به شدت برخورد کرد و هر سه سرنشین آن کشته شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 با گاردریل در اتوبان قم ـ کاشان به علت سرعت غیرمجاز سه کشته برجا گذاشت.
محمد‌جواد باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به جزییات حادثه اظهار کرد: این حادثه‌ در ساعت 15 بعد ‌از ظهر روز گذشته اتفاق افتاد که طی آن یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 با گارد‌ریل وسط اتوبان به شدت برخورد کرد و هر سه سرنشین آن کشته شدند.
وی اضافه کرد: پس از گزارش این حادثه دو دستگاه آمبولانس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند تا کمک‌های امدادی را برای مصدومین انجام دهند.
باقری بیان کرد: نیروهای امدادی با مراجعه به محل حادثه متوجه شدند دو سرنشین از سه سرنشین خودرو که یک خانم و یک کودک بودند براثر شدت برخورد از خودرو به بیرون پرتاب شده‌اند و به علت جراحات شدید وارده در دم جان خود را از دست داده‌اند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به آتش گرفتن خودروی سواری پژو 206 پس از برخورد با گارد‌ریل بیان کرد: راننده خودرو نیز نتوانست خود را از داخل خودرو خارج کند و در میان شعله‌های آتش گرفتار شد و جان خود را از دست داد.
وی در ادامه به وقوع حادثه‌ای دیگر در کیلومتر 20 جاده اراک اشاره کرد و افزود: در این حادثه که به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید انجامید، چهار نفر مجروح شدند که با سه آمبولانس اورژانس 115 به مراکز درمانی استان اعزام شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٧-١٣٩٠, ٠٠:٠٣

   

پر مبحث ترین ها