سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس پلیس راه استان قم خبر داد:

کاهش 20 درصدی تصادفات در روزهای پایانی تعطیلات

بروز شده : ۴-٠٧-١٣٩٠, ٢١:٣٢    نسخه چاپی    
ین کاهش تصادفات در حالی است که در روزهای پایانی تعطیلات با افزایش سفرهای درون شهری و برون شهری مواجه بودیم.
رئیس پلیس راه استان قم از کاهش 20 درصدی تصادفات در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی تعطیلات خبر داد.
خبرگزاری فارس: کاهش 20 درصدی تصادفات در روزهای پایانی تعطیلات

محمد نوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به کاهش 20 درصدی تصادفات در روزهای پایانی تعطیلات اظهار کرد: این کاهش تصادفات در حالی است که در روزهای پایانی تعطیلات با افزایش سفرهای درون شهری و برون شهری مواجه بودیم.
وی در ادامه از افزایش 15 درصدی سفرهای برون شهری خبر داد و افزود: میزان سفرهای برون شهری نسبت به میزان مشابه آن در سال گذشته، افزایش 15 درصدی داشته و این در حالی است که میزان تصادفات و تلفات در محورهای مواصلاتی استان، نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش 20 درصدی داشته است.
رئیس پلیس راه استان قم با بیان اینکه پلیس از تمام امکانات خود در کنترل راه‌ها و خودروها استفاده کرده است، افزود: پلیس با بهره‌گیری از نیروهای محسوس و نامحسوس خود زمینه کاهش 20 درصدی تصادفات جاده‌ای را فراهم کرد.
نوری اعلام کرد: حضور پلیس در اوج ترافیک‌های شهری و برون شهری محسوس بود اما نقش مردم و همکاری آنان نیز در این موفقیت چشمگیر است.
نوری در ادامه با اشاره به اجرای طرح‌های ترافیکی برای بالا بردن امنیت جاده‌ها تصریح کرد: در روزهای گذشته برخی از محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان برقرار شد که ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در روزهای جمعه و شنبه در جاده قدیم قم ـ تهران از جمله آن بوده است.
وی محور جایگزین جاده قم ـ تهران برای تردد وسایل نقلیه سنگین را جاده سلفچگان ـ ساوه معرفی کرد و گفت: برای راحتی این وسایل نیز جاده سلفچگان ـ ساوه و بعد از آن جاده ساوه ـ تهران را برای این وسایل نقلیه در نظر گرفتیم تا وسایل نقلیه سنگین در مورد تردد خود با مشکل مواجه نشوند.
رئیس پلیس راه استان قم در پایان از همکاری رانندگان با پلیس تشکر کرد و گفت: همکاری پلیس و مردم موجب داشتن مسافرتی ایمن و راحت خواهد شد که تمام رانندگان باید به آن توجه کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٧-١٣٩٠, ٢١:٣٢

   

پر مبحث ترین ها