سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بی‌احتیاطی در قم حادثه آفرید؛

واژگونی پژو 6 نفر را راهی بیمارستان کرد

345 نفر مجروح تصادفات شهری و جاده‌ای به بیمارستان اعزام شده که فوت یک نفر در حوادث تصادفی و 19 نفر در حوادث غیرتصادفی گزارش شده است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: در اثر واژگونی یک دستگاه پژو 405، شش نفر مصدوم این حادثه توسط سه آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
محمدجواد باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ، اظهار کرد: تعداد کل تماس‌های گرفته شده با اورژانس قم از تاریخ 19 شهریور ماه تا 25 شهریور ماه 10 هزار و 134 مورد بوده است.
وی ادامه داد: 949 مورد ماموریت در این تاریخ صورت گرفته است که 345 مورد تصادف شهری و 67 مورد تصادف جاده‌ای رخ داده است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم تصریح کرد: 345 نفر مجروح تصادفات شهری و جاده‌ای به بیمارستان اعزام شده که فوت یک نفر در حوادث تصادفی و 19 نفر در حوادث غیرتصادفی گزارش شده است.
باقری با اشاره به مهم‌ترین اتفاقات و حوادث بارز در هفته گذشته عنوان کرد: برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در خیابان شاهد شرقی در تاریخ 19 شهریور ماه، چهار مجروح بر جای گذاشت که این مجروحان به بیمارستان منتقل شدند.
وی خاطرنشان کرد: 20 شهریور ماه، در کیلومتر 15 جاده برخورد یک دستگاه پراید با تریلی گزارش شد که پنج مصدوم این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم ابراز کرد: در 21 شهریور ماه م در محور دلیجان ـ نیزار واژگونی یک دستگاه ال 90 گزارش شد که با حضور ماموران اورژانس پنج مجروح حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.
باقری عنوان کرد: واژگونی یک دستگاه سمند در ابتدای دوربرگردان تاج‌خاتون در 23 شهریور ماه سبب مصدوم شدن چهار نفر شد.
وی ادامه داد: در همین تاریخ، در جاده اراک مقابل استخر نیک اندیش در اثر برخورد یک دستگاه خاور با سواری پنج نفر مجروح شدند که این افراد با سه آمبولانس به بیمارستان انتقال یافتند.
باقری 23 شهریور ماه را  پرحادثه‌ترین روز در هفته گذشته دانست و‌ تصریح کرد: در این روز در ساعت 18 و 30 دقیقه در کیلومتر 30 در اتوبان ساوه ـ سلفچگان یک دستگاه پژو 405  واژگون شد که شش نفر مصدوم این حادثه توسط سه آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
وی خاطرنشان کرد: در اثر واژگونی یک دستگاه پژو جی‌ال‌ایکس با پراید در کیلومتر 50 جاده گرمسار هم شش نفر مصدوم شده که به بیمارستان منتقل شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۶-١٣٩٠, ١٨:۴٠

   

پر مبحث ترین ها