سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جانشین مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم خبر داد:

اتصال 168 مدرسه قم به شبکه اینترنت

هم اکنون 432 شعبه بانکی و 168 مدرسه در استان به شبکه اینترنت متصل هستند.
جانشین مدیر عامل شرکت مخابرات استان قم با اشاره به اینکه با ایجاد بسترهای ارتباطی، همه چیز برای تبدیل شدن قم به استان الکترونیک فراهم است، تصریح کرد: هم اکنون 432 شعبه بانکی و 168 مدرسه در استان به شبکه اینترنت متصل هستند.

 سید اسدالله دهناد با اشاره به افزایش چشمگیر و بی سابقه پهنای باند شبکه اینترنت در اختیار استان در یک سال گذشته، پهنای باند در اختیار قم را در پایان سال 88 حدود 465 مگابیت بر ثانیه ذکر کرد و گفت: این میزان با 133 درصد افزایش هم اکنون به بیش از یک هزار و 85 مگابیت بر ثانیه رسیده است.

وی افزایش پهنای باند را در انتقال هر چه سریعتر داده‌ها، اجرای طرح تجمیع قبوض و پرداختهای غیرحضوری بسیار موثر عنوان کرد و بیان داشت: بر همین اساس پهنای باند اینترنت واگذار شده در اوایل سال گذشته 151 مگابیت بر ثانیه بود که اوایل امسال به 206 مگابیت بر ثانیه رسید که این امر نشان دهنده افزایش 37 درصدی آن در یک سال گذشته است.

دهناد افزایش مشترکان اینترنت پر سرعت و رضایت آنان در قم را یکی از نتایج افزایش پهنای باند اینترنت ذکر کرد و اظهار داشت: تعداد پورتهای منصوبه ADSL به بیش از 40 هزار پورت افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: با ایجاد بسترهای ارتباطی، همه چیز برای تبدیل شدن استان قم به استان الکترونیک فراهم است.

جانشین مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم از افزایش پهنای باند اینترنت واگذار شده نیز خبر داد و گفت: این شاخص نیز در اواخر سال 88 حدود 369 مگابیت بر ثانیه بود که هم اکنون به بیش از 722 مگابیت بر ثانیه رسیده و این حاکی از افزایش 100 درصدی آن است.

وی یادآور شد: هم اکنون 432 شعبه بانکی و 168 مدرسه در استان به شبکه اینترنت متصل هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۶-١٣٩٠, ١۶:٠٠

   

پر مبحث ترین ها