سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل شرکت مخابرات استان قم خبر داد:

کسب رتبه اول مخابرات قم در ارزیابی شاخص‌های تلفن همراه

این ارزیابی بر اساس شاخص‌هایی چون درصد تحقق برنامه تلفن ثابت‌، تلفن همراه، پوشش تلفن همراه در جاده‌های اصلی‌، فرعی و ریلی و موارد مشابه انجام می‌شود که استان قم توانسته است عملکرد خوبی در تمام این شاخص‌ها بدست آورد.
 مدیر عامل شرکت مخابرات استان قم از کسب رتبه نخست کشور در ارزیابی شاخص‌های ارتباطات سیار در عملکرد سال 89 توسط این شرکت خبر داد.
مهندس محمدرضا زهره‌وند گفت: شرکت مخابرات استان قم موفق شد در ارزیابی شاخص‌های ارتباطات سیار همچون دو سال گذشته رتبه اول و مقام پنجم ارزیابی عملکرد سال 1389 را در شاخص‌های فنی، مالی و بودجه‌ای شرکت‌های مخابرات سراسر کشور بدست آورد.

وی در ادامه گفت: این ارزیابی بر اساس شاخص‌هایی چون درصد تحقق برنامه تلفن ثابت‌، تلفن همراه، پوشش تلفن همراه در جاده‌های اصلی‌، فرعی و ریلی و موارد مشابه انجام می‌شود که استان قم توانسته است عملکرد خوبی در تمام این شاخص‌ها بدست آورد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم افزود: به همین مناسبت آقای مهندس فیضی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در نامه‌ای ضمن تبریک این موفقیت تصریح کرده است: استان قم در گروه استانهای "خوب" قرار گرفته است.

وی این موفقیت را نتیجه تلاش همه مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش این شرکت دانست و تاکید کرد جلب رضایت همشهریان مهمترین دستور کار شرکت مخابرات استان قم در تمامی فعالیتها می باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۵-١٣٩٠, ٠۵:٣٧

   

پر مبحث ترین ها