سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم خبر داد:

اهدای هزاران جایزه برای استفاده کنندگان از سامانه قبوض الکترونیکی در قم

با هماهنگی‌های به عمل آمده و مشارکت بانک‌های استان و شرکت‌های آب، برق، گاز و مخابرات جوایزی برای آن دسته از افرادی که از این سامانه برای پرداخت قبوض خود استفاده می‌کنند در نظر گرفته خواهد شد.
 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم از در نظر گرفتن هزاران جایزه برای استفاده کنندگان از سامانه ملی قبوض الکترونیکی در قم خبر داد.

محسن محرری، شامگاه سه‌شنبه در مراسم رونمایی از سامانه ملی قبوض الکترونیک که در تالار معصومیه استانداری قم برگزار شد در سخنانی با تاکید بر اجرای مکانیزم‌های تشویقی در راستای ترغیب مردم به استفاده از سامانه ملی قبوض الکترونیک در استان اظهار داشت: با هماهنگی‌های به عمل آمده و مشارکت بانک‌های استان و شرکت‌های آب، برق، گاز و مخابرات جوایزی برای آن دسته از افرادی که از این سامانه برای پرداخت قبوض خود استفاده می‌کنند در نظر گرفته خواهد شد.

محرری اظهار داشت: به مناسبت اعیاد غدیر تا قربان نیز هزاز جایزه برای استفاده کنندگان از این سامانه درنظر گرفته خواهد شد که به قید قرعه به آنها اهدا می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای پایلوت سامانه ملی قبوض الکترونیک در استان قم افزود: این سامانه کمک شایانی به صرفه جویی در منابع ملی خواهد داشت و در بهبود وضع ترافیک شهری نیز موثر است.

70 درصد قبوض در سه ماهه اول سال غیرحضوری پرداخت شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم با بیان اینکه استان قم ظرفیت خوبی برای تحقق الگوی دولت الکترونیک دارد افزود: پرداخت‌های غیرحضوری قبوض در قم در پایان سال 88 از 16درصد به 70 درصد در سه ماهه اول سال جاری رسیده است.

محرری عنوان کرد: مقدمات این سامانه از سال گذشته در استان طراحی شد و در حال حاضر نیز در حال پیاده سازی در سطح ادارات استان می‌باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم با قدردانی از دست‌اندرکاران طراحی سامانه ملی قبوض الکترونیک اظهار داشت: این سامانه بدون حمایت مدیران اجرایی و همکاری شرکت‌های آب ، برق، گاز و مخابرات قابل اجرا نبود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۵-١٣٩٠, ٢٢:٢٢

   

پر مبحث ترین ها