سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با حضور نماينده ولي فقيه در انجمن خيرين مسكن‌ساز؛

272 واحد مسكوني خيرين مسكن‌ساز استان قم افتتاح شد

اين واحدهاي مسكوني در زميني به مساحت 27 هزار و 200 متر مربع طي دو سال و با اعتباري بالغ بر 10 ميليارد تومان احداث شده است.
272 واحد مسكوني خيرين مسكن‌ساز استان قم با حضور استاندار قم و نماينده ولي‌فقيه در انجمن خيرين مسكن‌ساز كشور در شهرك پرديسان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاري فارس مراسم افتتاح 272 واحد مسكوني احداث‌شده توسط انجمن خيرين مسكن‌ساز با حضور استاندار قم و نماينده ولي‌فقيه در بنياد مسكن انقلاب اسلامي در شهرك پرديسان قم برگزار شد.
اين واحدهاي مسكوني در زميني به مساحت 27 هزار و 200 متر مربع طي دو سال و با اعتباري بالغ بر 10 ميليارد تومان احداث شده است.
رئيس بنياد انقلاب اسلامي استان قم در اين مراسم با بيان اينكه انجمن خيرين مسكن‌ساز استان قم احداث 7 هزار و 500 واحد مسكن را در يك برنامه پنج ساله در دستور كار دارد، اظهار داشت: در اين راستا 12 قطعه زمين به انجمن خيرين مسكن‌ساز استان قم در پرديسان، كهك و... واگذار شده است.
وي با اشاره به جزئيات 272 واحد مسكوني احداث شده توسط انجمن خيرين مسكن‌ساز استان قم، بيان داشت: از اين تعداد واحد مسكوني 136 واحد يك خوابه و 136 واحد دو خوابه در متراژهاي 65 تا 95 متري است.
استاندار قم نيز در اين مراسم انجمن خيرين مسكن‌ساز استان قم را جزو بهترين انجمن‌هاي كشور دانست و اظهار داشت: انجمن خيرين مسكن‌ساز استان قم اقدامات و پروژه‌هاي گسترده‌اي را در اين استان انجام داده است.
وي با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته براي توسعه و پيشبرد مسكن مهر در استان قم، تصريح كرد: در دو سال گذشته استان قم از رتبه آخر مسكن مهر در كشور با همت و تلاش مسئولان به رتبه نخست مسكن مهر در كشور رسيده است.
‌موسي‌پور ادامه داد: در كنار توسعه و پيشبرد طرح‌هاي مسكن مهر در استان قم، امكانات زيربنايي و روبنايي لازم نيز در حال اجرا است و در حد امكان نيازمندي‌هاي محدوده مسكن مهر در حال رفع است.
نماينده ولي‌فقيه در بنياد مسكن انقلاب اسلامي هم در اين مراسم با بيان اينكه بعد از نماز افضل اعمال شاد كردن دل مومنان محروم و نيازمند است،‌ گفت: كار خير زايش و رويش دارد و علاوه بر اينكه موجب بالندگي و رشد و پيشرفت جامعه مي‌شود، بركت زيادي در آن وجود دارد.
آيت‌الله سيدهاشم رسولي محلاتي اهتمام جدي ائمه اطهار و معصومين به انفاق و احسان به محرومين را يادآور شد و بيان داشت: تمام شيعيان بايد از سيره ائمه پيروي كرده و الگو بگيرند.
در پايان اين مراسم نيز با حضور استاندار قم و نماينده ولي‌فقيه در انجمن خيرين مسكن‌ساز از تعدادي از خيرين مسكن‌ساز استان قم تقدير شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۵-١٣٩٠, ٠۵:١١

   

پر مبحث ترین ها