سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ترامپ، نامزد نهایی جمهوریخواهان شد

بروز شده : ٧-١١-١٣٩۴, ١١:٠٣    نسخه چاپی    
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 8 نوامبر برگزار خواهد شد. ترامپ اظهارات جنجالی زیادی را در خصوص زنان، مهاجران و مسلمانان بیان کرده است.


نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که دو سوم جمهوریخواهان آمریکایی از معرفی دونالد ترامپ به عنوان نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر حمایت می کنند.

 

نظرسنجی مشترک ای بی سی نیوز و واشنگتن پست حاکی است، بیش از 64 درصد جمهوریخواهان اعلام کرده اند که دونالد ترامپ احتمالا نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواهد بود.

این نظرسنجی افزود: انتظارات جمهوریخواهان نسبت به معرفی نهایی ترامپ به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از نوامبر تاکنون 25 درصد افزایش داشته است. دو سوم جمهوریخواهان اکنون ترامپ را به عنوان نامزد اصلی این حزب در انتخابات قبول کرده اند.

در شرایط کنونی، تد کروز دیگر نامزد جمهوریخواه در رتبه دوم قرار دارد و تنها 12 درصد جمهوریخواهان بر این باورند که وی می تواند نامزد نهایی این حزب باشد. ترامپ همچنین 37 درصد آراء جمهوریخواهان را در سراسر آمریکا در اختیار دارد و این رقم برای تد کروز کمتر از 21 درصد بوده است.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 8 نوامبر برگزار خواهد شد. ترامپ اظهارات جنجالی زیادی را در خصوص زنان، مهاجران و مسلمانان بیان کرده است.

 

منبع: تسنیم

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١١-١٣٩۴, ١١:٠٣

   

پر مبحث ترین ها