سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باهنر: ضروري است از دولت روحاني حمايت كنيم

در 24 خرداد 1392، مردم به اعتدال پناه بردند و آقاي روحاني توانست در مواضع انتخاباتي‌اش براي عموم مردم اين باور و تلقي را شكل دهد كه مشي موردنظرش اعتدال است.
محمدرضا باهنر، دبير كل جبهه پيروان در تحليل انتخابات يازدهم رياست‌جمهوري گفت: كشور در هشت سال رياست‌جمهوري آقاي خاتمي و حضور اصلاح‌طلبان، دچار يك افراط‌گرايي ساختارشكنانه شد و هشت سال بعد از آن هم، تندروي‌هايي از جنس آقاي احمدي‌نژاد داشتيم البته آقاي احمدي‌نژاد خود را اصولگرا نمي‌دانست و بارها هم اعلام كرده بود ولي به عنوان چهره‌اي اصولگرا شناخته مي‌شد.

وی در گفت‌وگو با پايگاه خبري -تحليلي «پارس» افزود: در هر صورت با وجود آن همه افراط‌ها، تفريط‌ها و تندروي‌ها در انتخابات 24 خرداد در اين ميان مردم به دنبال فردي بودند كه به مواضع اعتدالي و بين جناح‌هاي سياسي شناخته مي‌شد.

به گفته باهنر، در 24 خرداد 1392، مردم به اعتدال پناه بردند و آقاي روحاني توانست در مواضع انتخاباتي‌اش براي عموم مردم اين باور و تلقي را شكل دهد كه مشي موردنظرش اعتدال است.
دبير كل جبهه پيروان ورود به بحث انتخابات مجلس دهم را زودهنگام دانست و گفت: با توجه به شرايط حاكم بر كشور ضروري است دست ياري به هم دهيم و از دولت آقاي روحاني حمايت ‌كنيم البته مشروط به‌‌ همان حرف‌هايي كه خود ايشان زده است يعني به شرط اعتدال و خردگرايي از آن حمايت ‌كنيم تا بتوانيم در جهت حل مشكلات مردم جلو برويم. مهندس باهنر تاكيد كرد: يكي از اشكالات كار احمدي‌نژاد اين بود كه تمام هشت سال را ملت فكر مي‌كردند كه در كشور انتخابات است.
telegram 19dey.com
محمدعلی    25 خرداد 1393 14:09
من فکر میکنم عده ای این مطلب را دانسته اند که هرچه بیشتر انتقاد کنند مردم بیشتر از آنان متنفر می شوند. ودرثانی اگررنگ وزنگ را عوض نکنند. درصورت پیروزنشدن در انتخابات مجلس آتی باید حداقل 8 سال دیگرخانه نشین شوند. امیدوارم هرچه به انتخابات نزدیکتر شویم لحن ها عوض شود. هنوز زود است قضاوت کنیم و....
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٣, ١١:٠٩

   

پر مبحث ترین ها