سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محقق داماد: جامعه به کجا رسیده که بر سر یک تصادف سـاده هفت تیرکشی می شود

آقازاده محترم، جناب وزیر ارشاد، در فرهنگ مملکت حداقل کاری کنید حکومت مردم بر مردم در این حوزه نمایان شود.
مراسم تجلیل از دکتر رضا داوری اردکانی که با حضور وزیر ارشاد ،وزیر آموزش و پرورش ،محمدرضا عارف و آیت الله مصطفی محقق داماد برگزار شد با حاشیه‌های جالبی همراه بود.
‫به گزارش سفیر، آیت الله محقق داماد در سخنرانی خود با اشاره به حضور وزیر ارشاد در جلسه وی را آقازاده خطاب کرد و گفت:آقازاده محترم جناب وزیر ارشاد، در فرهنگ مملکت حداقل کاری کنید حکومت مردم بر مردم در این حوزه نمایان شود.
‫محقق داماد در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت ناهنجاری های اجتماعی گریزی زد و بدون اشاره مستقیم به حادثه هفت تیر کشی یکی از مداحان گفت:«چرا باید جامعه بگونه ای شود که وقتی آیینه دو ماشین به هم برخورد می‌کند هفت تیر کشی در خیابان رخ دهد.»
telegram 19dey.com
باقری    16 دی 1392 18:35
جامعه ای که هر کس به خودش اجازه میده در هرموردی نظر بده از این بهتر نمیشه
  • +7
عباسی    17 دی 1392 00:39
آقای محقق تمام دغدغه شما در فرهنگ همین تیر اندازی مداح معروف بود. شما دغدغه دین.حجاب.. روابط نامشروع.. زور گیری .. سرقتهای مسلحانه.. تجاوز به ناموس مردم.. مواد مخدر..طلاق..وووو در جامعه و همچنین وضع معیشتی مردم ندارید.شما دغدغه کشتار شیعیان در عراق و شامات. کشتار مسلمانان در دیگر کشورهای اسلامی ندارید.حالا یک مداحی خبطی کرده و تیر اندازی هوایی و یازدن به خودرو نباید برای شماها اینقدر مهم باشد. باید به خدا پناه برد
  • -1
علی    17 دی 1392 04:02
جامعه هیچ طوری نشده واسلام هم درخطر نیست .در یک جامعه 75میلیونی همه جور ادم ودر هر قشری هم یافت میشه . ربطی به هم به مداح وغیر مداح نداره . رسانه ها را مرور بفرمایید مشاهده میکنید که دربین روحانی وبازاری وکارمندان هم بوده اند که خطا کرده اند ومراجع قضایی باانها برخورد کرده است .پس جورا نامتشنج نکنید تا انشاله رسیدگی کنند
  • -3

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 3
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٠-١٣٩٢, ١۵:٢٩

   

پر مبحث ترین ها