سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مذاکرات ژنو بُرد - بُرد بود / صهیونیست ها از نتیجه مذاکرات عصبانی هستند

بروز شده : ٣-٠٩-١٣٩٢, ٢٠:٢٩    نسخه چاپی    
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر این که مذاکرات ژنو مذاکراتی بُرد - بُرد محسوب می شود گفت: صهیونیست ها از نتیجه این مذاکرات عصبانی هستند.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین « محمدرضا تویسرکانی» روز یکشنبه پس از بازدید از بخش های مختلف خبرگزاری جمهوری اسلامی به سوالات خبرنگاران ایرنا پاسخ داد.

تویسرکانی درباره حضور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در ژنو گفت: ما تیم مذاکره کننده را تیم بسیجی می دانیم و کسانی که این تیم را اداره می کنند صاحب تفکر بسیجی بوده و دلیل سخنم نیز در این زمینه فرمایشات رهبر معظم انقلاب است که فرمودند آنها فرزندان خوب انقلاب هستند.

وی افزود: تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران در یک مبارزه ای که پشت میزهای دیپلماتیک اتفاق افتاد موفق شد حقوق ملت ایران را در تقابل با تفکرات ضد ایرانی به صحنه جهانی بکشاند.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: تیم هسته ای جمهوری اسلامی قدرت های جهان را وادار به اعتراف نسبت به حقوق به حق ملت ایران کرد.

تویسرکانی افزود: از سال 82 تا کنون ما درگیر مباحث مربوط به مباحث هسته ای و دفاع از حقوق ملت خود هستیم و بعد از 10 سال بالاخره دفاع ما نتیجه داد و دنیا حق هسته ای ایران را به رسمیت شناخت.

وی با اشاره به این که مذاکرات ژنو، مذاکرات بُرد - بُرد بود گفت: بهترین دلیل این مساله عصبانیت صهیونیست ها بود که این موضوع برای پیروزی ما بهترین شاخص است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٩-١٣٩٢, ٢٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها