سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ترامپ: رئیس‌جمهور شوم قبل از تحلیف با پوتین دیدار می‌کنم

آنها مکررا به او توهین می‌کنند و جای تعجب ندارد که او نتواند باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا و هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری را تحمل کند.


دونالد ترامپ جمهوری‌خواه که به سختی برای ورود به کاخ سفید تلاش می‌کند، گفت که اگر در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود حتی پیش از انجام مراسم تحلیف با ولادیمیر پوتین دیدار می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ تاکید کرد: اگر در انتخابات هشتم نوامبر پیروز شوم، پیش از آغاز فعالیت دولتم با پوتین و مقام‌های روس دیدار می‌کنم. گمان می‌کنم که این مساله فوق‌العاده خواهد بود.

ترامپ گفت که رویکرد کنونی رهبری حزب دموکرات آمریکا به سمت ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه "ناکارآمد" است. او تاکید کرد: آنها مکررا به او توهین می‌کنند و جای تعجب ندارد که او نتواند باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا و هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری را تحمل کند.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است هشتم نوامبر برگزار شود و چنانچه ترامپ پیروز انتخابات باشد، در بیستم ژانویه ۲۰۱۷ دولت را به دست می‌گیرد. اصلی‌ترین نامزدها دونالد ترامپ جمهوری‌خواه و هیلاری کلینتون دموکرات هستند و هیلاری با چند درصد اختلاف پیشتاز است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٧-١٣٩۵, ١١:٢۶

   

پر مبحث ترین ها