سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پزشک ترامپ: گواهی سلامت ترامپ در پنج دقیقه نوشته شد

بروز شده : ۶-٠۶-١٣٩۵, ١١:٣٠    نسخه چاپی    
هر پزشک دیگری که به گواهی سلامت ترامپ نگاهی بیندازد آن را تا اندازه ای مضحک خواهد یافت.'هارولد بورنشتاین' (Harold Bornstein) پزشک دونالد ترامپ اعتراف کرد که گواهی سلامت ترامپ جهت نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا را در چند سطر و در مدت پنج دقیقه نوشته و ارائه کرده است.

شبکه تلویزیونی 'سی ان ان' روز شنبه با انتشار این خبر گزارش داد: پزشک ترامپ در ماه دسامبر گذشته در چند جمله نوشته بود ترامپ سالم ترین فرد برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.
سی ان ان گزارش داد که بورنشتاین روز گذشته (جمعه) این مطلب را در مصاحبه با شبکه آمریکایی 'ان.بی.سی نیوز' بیان کرد و افزود: من تلاش کردم تا گواهی سلامت ترامپ را هرچه سریعتر و در چهار یا پنج سطر بنویسم تا آنها خوشحال شوند.

بنابراین گزارش، پزشک ترامپ دراین برنامه اذعان کرد که با عجله ای که وی در نوشتن این گواهی سلامت داشته، شاید برخی از کلمات بار معنایی واقعی خود را نداشته باشند.
پزشک ترامپ افزود: تصور نمی کنم وی نسبت به دیگر افراد عادی که روزانه به ورزش می پردازند، وضعیت بدتر و یا بهتر (جسمانی) داشته باشد.

یکی از مفسران سی ان ان در مورد گواهی سلامت ترامپ گفت: هر پزشک دیگری که به گواهی سلامت ترامپ نگاهی بیندازد آن را تا اندازه ای مضحک خواهد یافت.
سی ان ان گزارش داد: ترامپ، 70 ساله درصورت پیروز شدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر آتی (آبان)، مسن ترین رئیس جمهوری آمریکا خواهد بود که به این مقام دست می یابد.

این گزارش می افزاید هر دو نامزد ریاست جمهوری، هیلاری کلینتون ،69 ساله و دونالد ترامپ 70 با توجه به سن آنها باید از سلامت لازم برای احراز سمت ریاست جمهوری آمریکا برخوردار باشند، بویژه اینکه اگر خواسته باشند در دوره دوم نیز نامزد شوند.


منبع: ایرنا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۶-١٣٩۵, ١١:٣٠

   

پر مبحث ترین ها