سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حل اساسی سرعت و ارتقاء كیفیت اینترنت تا 18 ماه دیگر

بروز شده : ۵-٠١-١٣٩٣, ١٨:۵۴    نسخه چاپی    
شركتهای ارائه دهنده اینترنت باید ضریب اشتراك 1 به 8 را اجرایی كنند و تا زمانی كه شركت ها برای درآمد بیشتر ضریب اشتراك 1 به 20 یا بیشتر عمل می كنند سرعت اینترنت بالا نمی رود و مشكلات باقی خواهد ماند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حل اساسی سرعت و ارتقاء كیفیت اینترنت حداقل 18 ماه زمان نیاز دارد.

به گزارش مهر، محمود واعظی با اشاره به شكایاتی كه كاربران اینترنت از وضعیت كیفیت و سرعت اینترنت دارند و جلسه‌ای که در این زمینه با مدیران شركتهای ارائه دهنده سرویس‌های اینترنتی داشته است اظهار داشت: در این جلسه به مدیران این شركتها گفته شد كه اغلب شكایتهای مردم در خصوص اینترنت به دو علت سرعت پایین و اختلال در اینترنت مربوط می شود؛ براین اساس از آن ها خواسته شد كه كیفیت خدمات ارائه شده افزایش یابد.

وی با بیان اینکه برای این كار با تلاش‌های همكارانم در حال حاضر هیچ محدودیتی برای واگذاری پهنای باند اینترنت به شركتها نداریم اضافه کرد: بنابراین شركتهای ارائه دهنده اینترنت باید ضریب اشتراك 1 به 8 را اجرایی كنند و تا زمانی كه شركت ها برای درآمد بیشتر ضریب اشتراك 1 به 20 یا بیشتر عمل می كنند سرعت اینترنت بالا نمی رود و مشكلات باقی خواهد ماند.

واعظی در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی کلوب تصریح کرد: بنا داریم با شركتهایی كه این مصوبه را رعایت نكنند برخورد قانونی کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: همه شركتها باید مراكز خدمات مشتریان و پاسخگویی فعال داشته باشند و این موضوع در ارزیابی و رتبه بندی این شركتها كه توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام می شود، لحاظ خواهد شد.

وی با اظهار امیدواری از اینکه با اجرایی شدن این دو مصوبه بخشی از مشكلات فعلی مرتفع شود تصریح کرد: حل اساسی سرعت و ارتقاء كیفیت اینترنت حداقل 18 ماه زمان نیاز دارد تا چند پروژه ای كه در چند ماه اخیر طراحی شده اجرایی شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠١-١٣٩٣, ١٨:۵۴

   

پر مبحث ترین ها