سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طراحی سایت استان قم

قم یکی از بزرگ ترین استان های موجود در مرکز ایران می باشد که در فاصله 125 کیلومتری از پایتخت ایران (تهران) قرار دارد.

قم یکی از بزرگ ترین استان های موجود در مرکز ایران می باشد که در فاصله 125 کیلومتری از پایتخت ایران (تهران) قرار دارد. در نزدیکی استان قم رودخانه قمرود واقع شده است و شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می باشد. به شهر قم لقب های مختلفی داده شده است که معمولا از این شهر به عنوان پایتخت مذهبی ایران یاد می شود. بیشتر ساکنان شهر قم مسلمان و شیعه دوازده امامی می باشند. در ابتدا زرتشتیان در قم سکونت داشتند که ممجان نامیده می شده است. شهر قم به دلیل این که در آن آب زیادی جمع می شده و هیچ منفذ و رهگذری نبوده و گیاهان فراوان می روییده است، قم نامیده اند.

 

وضعیت اقتصادی استان قم
یکی از تاثیر گذار ترین عوامل مهم در اقتصاد قم وجود حرم حضرت معصومه (س) بوده که زائران زیادی را از داخل و خارج کشور به سمت شهر قم می آورد و سبب افزایش رونق کسب و کار بسیاری از کسبه آن شده است. روستاهای اطراف قم نیز به سبب وضعیت آب و هوای مناسبی که دارند محل پرورش انواع درختان میوه از جمله گیلاس، انجیر، گردو، چغندر و انار می باشند. همچنین شهر قم یکی از مهم ترین مسیر های حمل و نقلی کشور است که شهر های جنوبی کشور را به تهران متصل می نماید.

 

ضرورت طراحی سایت قم
با توجه به وجود جنبه های توریستی مختلف در شهر قم، استفاده از نرم افزار های فروشگاه اینترنتی و استفاده از وب سایت های اینترنتی از جمله ملزوماتی هستند که می توانند به صاحبان کسب و کار های مختلف برای گسترش تبلیغات خود کمک نماید. بسیاری از زائران قبل از سفر به شهر قم می خواهند از مراکز خرید یا مراکز توریستی شهر قم اطلاعاتی به دست آورند یا قصد رزرو و تهیه هتل یا مکانی برای اسکان خود را دارند که با استفاده از یک وب سایت مناسب می توان به آن ها در این زمینه کمک نمود.

شرکت طراحی سایت در استان قم
شرکت طراحی سایت نوپرداز با بهره گیری از کادری مجرب و ارائه خدمات ویژه و تخصصی در زمینه های طراحی وب سایت ، طراحی فروشگاه های اینترنتی، طراحی اپلیکیشن های موبایلی و سئو و بهینه سازی وب سایت توسط موتور های جستجو آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در استان قم می باشد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٩-١٣٩۶, ١۴:٢۴

   

پر مبحث ترین ها