سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در چند روز آینده؛

نسخه جدید ‌سایت آیت الله‌العظمی نوری همدانی رونمایی می‌شود

بروز شده : ٨-٠۵-١٣٩٠, ٢١:١۴    نسخه چاپی    
در گذشته پاسخ‌گویی به سؤالات با مقداری تأخیر ارائه می‌شد، اما با راه‌اندازی نسخه جدید سایت و با بهره‌مندی از حضور کارشناسان مربوطه این زمان کاهش می‌یابد.
  نسخه جدید وب‌سایت پایگاه اطلاع‌رسانی حضرت آیت‌الله نوری همدانی در چند روز آینده رونمایی خواهد شد.

مسئول محتوایی پایگاه اطلاع‌رسانی حضرت آیت‌الله نوری همدانی در گفت‌وگو با مرکز خبر حوزه با اعلام این خبر گفت: وب سایتی که امروز در اختیار کاربران قرار دارد، به لحاظ امنیتی و ساختاری نمی‌تواند پاسخ‌گوی نیازهای مخاطبان باشد؛ از این رو نسخه جدید آن به زودی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

جواد مجیدی درباره امکانات نسخه جدید سایت، گفت: در نسخه جدید امکان دسترسی به تمامی کتاب‌های منتشر شده حضرت آیت‌الله نوری  همدانی، تصاویر سفرهای ایشان، فایل‌های صوتی و متنی درس خارج و مجموعه استفتائات معظم‌له وجود دارد.

وی بخش استفتائات را پربازدیدترین قسمت این سایت برشمرد و افزود:‌ یکی از مهم‌ترین مسائل‌ مورد توجه در این سایت ارائه استفتائات است، با توجه به این که برخی افراد نمی‌توانند سؤالات خود را به صورت شفاهی بیان کنند، رو با مراجعه به سایت می‌توانند بدون هیچ مشکلی سؤالات فقهی خود را مطرح کنند.

مجیدی با بیان  این که در سایت جدید مشکل تأخیر  در  پاسخ‌گویی به سؤالات برطرف می‌شود، خاطرنشان کرد:‌ در گذشته پاسخ‌گویی به سؤالات با مقداری تأخیر ارائه می‌شد، اما با راه‌اندازی نسخه جدید سایت و با بهره‌مندی از حضور کارشناسان مربوطه این زمان کاهش می‌یابد.

مسئول محتوایی پایگاه اطلاع‌رسانی حضرت آیت‌الله نوری همدانی در پایان افزود: امید است با رونمایی از نسخه جدید سایت بتوان خدمات بیشتری به کاربران و مراجعه کنندگان ارائه داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۵-١٣٩٠, ٢١:١۴

   

پر مبحث ترین ها