سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله مکارم: مجامع بین المللی نسبت به حملات تروریستی درعراق واکنش نشان دهند

اینجانب از مجامع بین ­المللی و رهبران دینی دنیا می خواهم ضمن محکومیت شدید این اعمال تروریستی، نسبت به بستن منابع مالی و پشتیبانی تکفیری های جنایتکار اقدام نمایند و الا آتش فتنه به زودی همه منطقه و حتی کشورهای غربی را فراخواهد گرفت.
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با صدور پیامی از مجامع بین المللی و رهبران دینی دنیا خواست که ضمن محکومیت شدید اعمال تروریستی درعراق نسبت به بستن منابع مالی و پشتیبانی تکفیریهای جنایتکار اقدام کنند.

وی دراین پیام آورده است: اخبار مربوط به تهاجم تروریست های تکفیری به شهر مقدس سامرا و حمله وحشیانه به نینوا و مناطق اطراف آن موجب نگرانی شد.
پیام حاکیست: اینجانب ضمن توصیه به اتحاد و وحدت کلمه میان مسلمانان، از برادران شیعه و سنی خود در عراق می خواهم نسبت به رفتار تروریست های تکفیری بسیار هوشیار و بیدار باشند و از سرزمین خود با صلابت دفاع کنند.

آیت الله مکارم شیرازی دراین پیام بیان کرده است: إن شاءالله دولت عراق با پشتیبانی ملت فهیم آن کشور موفق به دفع فتنه اشرار تروریست و پاکسازی آنها خواهد شد و حمایت مردم از قوای امنیتی و نظامی ثبات و آرامش را به این کشور بازخواهد گرداند.
پیام حاکیست: تبعیت مردم متدین عراق از علما و مرجعیت دینی به ویژه در مقاطع حساس، بسیار حیاتی و مهم است و همراهی و همدلی مردم با یکدیگر موجب موفقیت و پیروزی آنان خواهد شد.

در بخش از این پیام آمده است: اینجانب از مجامع بین ­المللی و رهبران دینی دنیا می خواهم ضمن محکومیت شدید این اعمال تروریستی، نسبت به بستن منابع مالی و پشتیبانی تکفیری های جنایتکار اقدام نمایند و الا آتش فتنه به زودی همه منطقه و حتی کشورهای غربی را فراخواهد گرفت.
به گزارش مرکز خبر حوزه، دراین پیام افزوده شده است: از خداوند متعال امنیت و آسایش مردم عراق و وحدت و اتحاد همه مسلمانان را مسألت می نماییم،در ضمن از همه برادران و خواهران ایمانی می­خواهم که در روز نیمه شعبان در جلسات خود ضمن دعا برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج) برای پیروزی ملت غیور عراق بر تروریست­ها جداً دعا کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:۵٩

   

پر مبحث ترین ها