سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله العظمي نوری همدانی:

آمریکا قصد دارد بیداری اسلامی در جهان را شورش تعبیر کند

بروز شده : ٢-٠٢-١٣٩٠, ٠٣:٣٠    نسخه چاپی    
خراب کردن مساجد، سوزاندن قرآن‌ها، برداشتن و منع حجاب و... از جمله جنایات این دست نشانده‌ها و مزدوران در کشورهای خود است.
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه آمریکا می‌خواهد بیداری به وجود آمده در جهان را کمرنگ کند، گفت: آمریکا قصد دارد این بیداری اسلامی را به عنوان شورش تعبیر کند.

 آیت الله حسین نوری همدانی ظهر پنجشنبه در دیدار دبیران اقامه نماز دستگاه‌های دولتی استان همدان و جمعی از بسیجیان سپاه سیدالشهداء ناحیه کرج، بیداری اسلامی به وجود آمده در کشورهای مصر، تونس، بحرین و... را برگرفته از انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: این حرکتها، یک بیداری اسلامی است که روز به روز هم گسترده‌تر خواهد شد.
وی بیداری امروز کشورهای جهان را بسیار مهم خواند و بیان کرد: اگر چه این بیداری و خیزش‌ها برای رهایی از سلطه زورگویان است اما آمریکا قصد دارد تا این بیداری را کم رنگ کند.

سلطه پذیر نبودن در مقابل قدرتهای استکباری از اصول عزت و اقتدار از دیدگاه اسلام

استاد برجسته حوزه علمیه قم سلطه‌پذیر نبودن در مقابل قدرت‌های استکباری را از اصول عزت و اقتدار از دیدگاه اسلام برشمرد و اظهار داشت: تمام تلاش دشمنان این است که حرکت‌ها و قیام‌های ملت‌های مسلمان که علیه مستکبران آغاز شده را تحریف و به عنوان یک شورش تلقی کنند.

نوری همدانی آل خلیفه در بحرین، آل سعود در عربستان، آل صباح در کویت و... را دست نشانده‌های آمریکا دانست و تصریح کرد: خراب کردن مساجد، سوزاندن قرآن‌ها، برداشتن و منع حجاب و... از جمله جنایات این دست نشانده‌ها و مزدوران در کشورهای خود است.

آل سعود و آل خلیفه محکوم به فنا هستند

وی خطاب به آل سعود، آل خلیفه و همه زورگویان و دست نشاندگان آمریکا بیان کرد: آنها باید بدانند که زورگویی آن‌ها پایدار نخواهد ماند و آنان محکوم به فنا خواهند بود.

این مرجع تقلید بیان کرد: امروز ایستادگی و فهم انقلابیون این کشور‌ها بسیار بالا و با اهمیت است و مسلمانان جهان باید در مقابل توطئه‌های دشمنان به خصوص جنگ روانی و تبلیغات سو هوشیار باشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٢-١٣٩٠, ٠٣:٣٠

   

پر مبحث ترین ها