سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جامعه مدرسين حوزه علميه قم:

مجامع بين‌المللي بايد سكوت خود را در برابر فجايع بحرين بشكنند

جامعه مدرسين حوزه علميه قم ضمن حمايت از حركت‌هاي اسلامي در كشورهاي مختلف و نيز با تشكر از هوشياري مراجع معظم تقليد در اعلام مواضع نسبت به جنايات دشمنان در بحرين،‌ مراتب حمايت خود را از مسلمانان مظلوم بحرين اعلام مي‌دارد.
جامعه مدرسين حوزه علميه قم با صدور اطلاعيه‌اي از مجامع بين‌المللي خواست تا در برابر جنايات بحرين ساكت نباشند و جلوي قتل عام مسلمانان را بگيرند.

در اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم آمده است: خبرهاي تكان دهنده مبني بر كشتار فجيع مسلمانان بحرين و مجروح و زخمي كردن عده فراواني از آنان، دل هر مسلمان آگاه و هر انسان بشر‌دوستي را به درد آورده است و تأسف بارتر از آن اقدام ننگين دولت عربستان در لشكركشي به اين كشور براي كشتار برادران مسلمان است.
در بخش ديگري از اين اطلاعيه تصريح شده است: دولت عربستان كه خود را همواره كليد‌دار كعبه و خادم حرمين شريفين مي‌دانسته، اكنون زمينه برادر كشي و تحقق منويات دشمنان اسلام در اجراي سياست مشت آهنين را فراهم مي‌آورد.
در اين اطلاعيه تاكيد شده است: سران كشورهاي اسلامي بايد از سرنوشت بن علي و مبارك درس بگيرند و بدانند نوكري براي آمريكا، انگليس و اسرائيل، همانا پشت كردن به خواست ملت‌هاي مسلمان و در افتادن در گردابي هولناك است. آن هم در هنگامه‌اي كه جبهه استكبار در اقدامات هماهنگ،‌ در مقابل جبهه بيداري اسلامي ايستاده است و مي‌كوشد كه اتحاد و برادري اسلامي را مضمحل سازد.
در اين اطلاعيه آمده است: آيا جز اين است كه امروز سازمان‌هاي بين‌المللي و شوراي به اصطلاح امنيت و نهادهاي ديگر كه همواره بر طبل دموكراسي و آزادي و حقوق بشر مي‌كوبيده‌اند، در برابر به خاك و خون كشاندن مسلمانان سكوت اختيار كرده‌اند و به آمريكا و اسرائيل چراغ سبز نشان مي‌دهند؟!
در پايان اين اطلاعيه تصريح شده است: جامعه مدرسين حوزه علميه قم ضمن حمايت از حركت‌هاي اسلامي در كشورهاي مختلف و نيز با تشكر از هوشياري مراجع معظم تقليد در اعلام مواضع نسبت به جنايات دشمنان در بحرين،‌ مراتب حمايت خود را از مسلمانان مظلوم بحرين اعلام مي‌دارد و از مجامع بين‌المللي مي‌خواهد كه در برابر اين فجايع سكوت خويش را بشكنند و به قتل عام مردم مسلمان خاتمه دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١٢-١٣٨٩, ١۵:٢١

   

پر مبحث ترین ها