سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تقدير جنبش الوفاق از مواضع مراجع شيعه درحمايت از مردم بحرين

در حال حاضر ما به شدت به اين گونه مواضع يكپارچه از سوي علما نيازمنديم و بدون شك اين موضع گيري‌ها مرهمي بر زخم همه بحريني‌ها بود. در واقع علماي اسلام، زبان گوياي امت هستند.

 نماينده فراكسيون مستعفي "الوفاق " بحرين از مواضع مراجع تقليد ايران و لبنان در قبال جنايت‌هاي نيروهاي نظامي بحريني و سعودي عليه ملت بحرين تجليل و قدرداني كرد.

"سيدمحمد سيدمجيد " در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم اظهار داشت: در حال حاضر ما به شدت به اين گونه مواضع يكپارچه از سوي علما نيازمنديم و بدون شك اين موضع گيري‌ها مرهمي بر زخم همه بحريني‌ها بود. در واقع علماي اسلام، زبان گوياي امت هستند.

وي تصريح كرد: تظاهر كنندگان تاكيد كرده بودند كه تظاهرات آنها از ميدان "اللولوه " به سمت سفارت عربستان سعودي مسالمت آميز خواهد بود اما ناگهان با تيراندازي و شليك گاز اشك‌آور مواجه شدند. پيش از آن كه به تظاهر كنندگان حمله شود، هيچ اقدامي جز دعا و توسل به خداوند از سوي تظاهر كنندگان صورت نگرفته بود.

سيدمحمد سيدمجيد تاكيد كرد: نظاميان سعودي در تيراندازي اشتباه كردند، آنها پنجاه سال پيش بايد لوله تفنگ‌هاي خود را به سمت اشغالگران نشانه مي‌گرفتند كه سرزمين فلسطين را اشغال كرد و مقدسات ما را تصرف كرد اما اينك آنها بعد از پنجاه سال سكوت به بحرين آمده‌اند تا ملتي بي‌گناه را كه خواهان حقوق مسلم خود است به قتل برسانند و به كساني كه طالب عزت ملي خود هستند، تيراندازي مي‌كنند.

گفتني است نظاميان سعودي كه بحرين را اشغال كرده‌اند، تاكنون جنايت‌هاي بسياري در اين كشور مرتكب شده‌اند كه صحنه‌هاي تكان‌دهنده آن از رسانه‌هاي تصويري پخش مي‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٢-١٣٨٩, ١١:١٧

   

پر مبحث ترین ها