سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله مکارم شیرازی: فعالیت‌های دیپلماتیک در داخل کشور حمایت شود

بروز شده : ٢-٠٨-١٣٩٢, ٢٢:٣٨    نسخه چاپی    
وی در خصوص ادامه مذاکرات هسته‌ای ایران با کشورهای ۵+۱ بیان داشت: ادامه مذاکرات باید در چهارچوبی که از سوی نظام مشخص می‌شود صورت گیرد.
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: وقتی در کشور کارهای دیپلماتیک برای حل مشکلات بین المللی در حال انجام است باید از این تحرکات در داخل کشور حمایت کرد.

آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی صبح پنج شنبه در دیدار علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سخنانی با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم اظهار داشت: وقتی در کشور کارهای دیپلماتیک برای حل مشکلات بین المللی در حال انجام است باید از این تحرکات در داخل کشور حمایت کرد.

استاد برجسته حوزه علمیه قم، در خصوص ادامه مذاکرات هسته‌ای ایران با کشورهای ۵+۱ بیان داشت: ادامه مذاکرات باید در چهارچوبی که از سوی نظام مشخص می‌شود صورت گیرد.

آیت الله مکارم با اشاره به کارشکنی رژیم اشغالگر قدس در خصوص حل مسائل ایران اظهار داشت: آن‌ها در کنگره آمریکا نیز نفوذ خوبی دارند و به همین دلیل در مسائل مختلف اعمال نفوذ و سنگ اندازی می‌کنند.

وی همچنین از مسئولان کشور خواست تا در خصوص حل مشکلات معیشتی مردم، معضل بیکاری جوانان و مسائل مربوطه به بهداشت و درمان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.


telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٨-١٣٩٢, ٢٢:٣٨

   

پر مبحث ترین ها