سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله العظمي علوی گرگانی:

مسئولان در خدمت رسانی خود صادقانه مراقب نظام باشند

اگر ملتی افراط و تفریط نکند و حد وسط را رعایت کند و به دنبال خط رهبری و علما باشد خداوند وعده داده که با آن‌ها خواهم بود و دیگران را هم به اطراف شما سوق خواهم داد.
آیت الله علوی گرگانی گفت: مسئولان نگذارند کوچکترین خللی به نظام وارد شود و در خدمت خود صادقانه مراقب نظام اسلامی باشند.

 آیت‌الله علوی‌گرگانی  در دیدار فرماندهان نیروی دریای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه نظام ما نظام مذهبی است، خاطرنشان کرد: مسئولین باید در خدمت خود صادقانه مراقب نظام اسلامی باشند و نگذارند کوچک‌ترین خللی در آن ایجاد شود.

وی در ادامه با اشاره به مسلمان شدن ورزشکار فرانسوی در دفتر خود بیان داشت: یک فرانسوی چگونه ادعا می‌کند که می‌خواهم مسلمان شوم این تازه مسلمان فرانسوی با انگیزه به مطالعه کتب دینی ما پرداخت و دین مذهب حقه تشیع را به عنوان بهترین دین قبول کرد.

علوی گرگانی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه این تازه مسلمان تشنه اسلام ناب بود، ابراز داشت: این جوان فرانسوی زمینه قلبی آماده‌ای داشت و اصلاً زبان فارسی را بلد نبود و با دل و جان شهادتین را بر زبان جاری کرد و علت اصلی رفتار خود را ملت ایران بیان کرد.

این مرجع تقلید در ادامه با استناد به قرآن کریم، تصریح کرد: اگر ملتی افراط و تفریط نکند و حد وسط را رعایت کند و به دنبال خط رهبری و علما باشد خداوند وعده داده که با آن‌ها خواهم بود و دیگران را هم به اطراف شما سوق خواهم داد.

وی ریشه انقلاب‌های کشورهای عربی به ویژه لیبی را انقلاب اسلامی ایران دانست و عنوان داشت: ریشه اصلی انقلاب‌های که در کشورهای چون تونس و غیره صورت می‌گیرد برگرفته از انقلاب اسلامی است و درسی که ملت‌ها از پیروزی انقلاب اسلامی گرفتند این بود که چگونه در مقابل قلدر‌ها و ظالمان زورگو ایستادگی کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٢-١٣٨٩, ١٣:۵۴

   

پر مبحث ترین ها