سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله مقتدایی تأکید کرد:

برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه تداوم داشته باشد

امیدواریم کتاب‌هایی که در نمایشگاه  تخصصی کتاب حوزه به نمایش گذاشته می‌شود مورد استقبال حوزویان و طلابی که علاقه‌مند به کتاب هستند قرار بگیرد چرا که آنان انس با کتاب دارند و کتاب تقریبا رفیق شبانه روزی آنهاست.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور خواستار استمرار در برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه شد.
آیت الله مرتضی مقتدایی قبل از ظهر شنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه که در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) قم برگزار شد، در جمع خبرنگاران با مثبت ارزیابی کردن برگزاری نمایشگاه استانی کتاب تصریح کرد: هفته گذشته نمایشگاه استانی کتاب برگزار شد که مورد استقبال گرم اهالی فرهنگ دوست و اهل مطالعه قم قرار گرفت و این نمایشگاه نیز که مختص کتاب‌های حوزه است، اولین نمایشگاهی است که به این عنوان برگزار می‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: امیدواریم کتاب‌هایی که در نمایشگاه  تخصصی کتاب حوزه به نمایش گذاشته می‌شود مورد استقبال حوزویان و طلابی که علاقه‌مند به کتاب هستند قرار بگیرد چرا که آنان انس با کتاب دارند و کتاب تقریبا رفیق شبانه روزی آنهاست.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در ادامه با تقدیر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مطمئنا با دعوتی که از ناشران خارجی برای شرکت در این نمایشگاه شده مورد استقبال قرار خواهد گرفت که انتظار داریم ادامه پیدا کند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اهتمام خود را نسبت به نمایشگاه تخصصی حوزه بیشتر کند و این کار را ادامه بدهند و اگر در سال بیش از یک مرتبه نیز باشد مفید خواهد بود.

مقتدایی در بخش دیگری از سخنان خود از ارائه تسهیلات خرید کتاب به حوزویان خبر داد و عنوان کرد: از مراکز مختلف درخواست داریم که کتاب‌های حوزوی را با تخفیف ارائه دهند و تا حدی نیز در این زمینه به طلاب کمک شده است.

اولین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه از 30 بهمن تا 6 اسفندماه در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) قم دایر است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٨٩, ١٨:١٩

   

پر مبحث ترین ها