سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله العظمی نوری همدانی:

اقیانوس محبت ملت ایران از مصر حمایت می‌کند

ما به مردم مصر پیام می‌دهیم و می‌گوییم که شما در حال یک خیزش می‌باشید و باید بدانید که اقیانوس محبت ملت ایران از شما حمایت خواهد کرد و ما به حکم اسلام حامی و پشتیبان شما خواهیم بود.
مرجع تقلید شیعیان، قیام مردم مصر را خیزشی بزرگ خواند و گفت: مردم مصر بدانند که اقیانوس محبت ملت ایران از آن‌ها حمایت خواهد کرد.

 آیت‌الله حسین نوری همدانی که در راهپیمایی روز 22 بهمن قم شرکت کرده بود در گفتگو با خبرنگاران این روز بزرگ را یوم الله و روز حماسه و تجدید بیعت با امام و رهبری دانست و عنوان کرد: 22 بهمن روز شکستن هیمنه استکبار و روز سرنگونی رژیم سلطنتی و روز بیچارگی آمریکا و صهیونیسم و روز بهم خوردن معادلات جهانی است.

وی با بیان اینکه این روز، روز اعلام قدرت اسلام به دنیا است خاطرنشان کرد: انقلاب ایران امروز در مصر و تونس و یمن و اردن تجلی پیدا کرده است چرا که انقلاب ما مرز نمی‌شناسد وبه فرموده امام راحل کل جهان را در بر خواهد گرفت.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه امروز طنین انقلاب اسلامی ایران در مصر و تونس و یمن و اردن پیچیده است گفت: ما به مردم مصر پیام می‌دهیم و می‌گوییم که شما در حال یک خیزش می‌باشید و باید بدانید که اقیانوس محبت ملت ایران از شما حمایت خواهد کرد و ما به حکم اسلام حامی و پشتیبان شما خواهیم بود.

این مرجع تقلید اضافه کرد: مردم مصر بر اراده خود استوار باشند و در این مسیر باید ثبات قدم داسته باشند تا در ‌‌نهایت این دیکتاتوری را به سقوط بکشانند و باید مواظب باشند تا قدرت‌های استکباری فرد دیگری را در راستای اهداف خودشان در این کشور بر سر کار نیاوردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که در همه این قیام‌هایی که با شعار الله اکبر صورت گرفته، سر انجام آن برقراری حکومت اسلامی باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١١-١٣٨٩, ١۶:٣٩

   

پر مبحث ترین ها