سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

همه باید در 22 بهمن حمایت خود را از قیام مصر اعلام کنند

انقلاب اسلامی ایران به دست حضرت امام خمینی‌(ره) تأسیس شد که این یکی از عطیه‌های بی‌نظیر آسمانی بود که خداوند به برکت اهل بیت‌‌(ع)، عاشورا و وجود فقه وفقاهت نصیب ملت ما کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: همه باید با حضور در 22 بهمن حمایت خود را از قیام مصر اعلام کنند.

آیت الله عبدالنبی نمازی در گفتگو با خبرنگار مهر در قم، با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: برای حمایت انقلاب مردم مصر همه باید در روز ۲۲ بهمن این حمایت را اعلام کنند و کسی نباید جدای از نظام گروه راه بیندازد و دکان باز کند و هر کسی هر کاری که می‌خواهد انجام دهد باید در سایه نظام باشد.
وی افزود: مردم مسلمان مصر نزدیک به دو هفته است که در میدان آزادی و التحریر اقامت دارند و اعتراضات سراسری این سرزمین را در بر گرفته است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه افزود: انقلاب اسلامی ایران به دست حضرت امام خمینی‌(ره) تأسیس شد که این یکی از عطیه‌های بی‌نظیر آسمانی بود که خداوند به برکت اهل بیت‌‌(ع)، عاشورا و وجود فقه وفقاهت نصیب ملت ما کرد.

وی ادامه داد: ملت ایران ملتی مسلمان است که ۱۴ قرن زیر بار ظلم و ستم حاکمان طاغوت قرار داشت و بزرگان دین علما و فقها همواره در طول تاریخ تحت ستم قرار داشتند اما از مظلومیت اسلام دفاع می‌کردند.

امروز جهان اسلام نسبت به ایران غبطه می‌خورد

آیت الله نمازی با بیان اینکه انقلاب بدست فقیهی توانمند و شجاع و مخلص پایه گذاری شد افزود: امروز جهان اسلام نسبت به ایران غبطه می‌خورد و آرزو می‌کنند تا حکومتی مبتنی بر قرآن و اسلام داشته باشند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال همه آن کسانی که عذری ندارند باید شرکت کنند، این امر را وظیفه‌ای ملی و اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: راهپیمایی امسال از دو جهت برجستگی دارد که باید با حضور خود در صحنه اعلام کنیم که همانند سال‌های ۵۷ در دفاع از اسلام و پاسداری خون شهدا و مقابله با استکبار ثابت قدم هستیم.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب دلگرمی انقلابیون کشورهای مصر و تونس است

وی ادامه داد: برجستگی دیگر این راهپیمایی این است تا به عنوان حمایت از مردم مسلمان مصر و تونس و ملت‌های مسلمان منطقه در صحنه حاضر شویم چرا که این امر باعث دلگرمی آن‌ها خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١١-١٣٨٩, ١٨:٠۵

   

پر مبحث ترین ها