سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضرت آیت‌الله العظمي علوی گرگانی:

وهابی‌ها دنبال فریب جوانان هستند

  حضرت آیت‌الله علوی گرگانی با هشدار به فعالیت وهابیت در جنوب کشور اظهار داشتند: وهابی‌ها با وعده و وعید‌ از جمله پول دنبال فریب جوانان هستند.

  حضرت آیت‌الله علوی گرگانی با هشدار به فعالیت وهابیت در جنوب کشور اظهار داشتند: وهابی‌ها با وعده و وعید‌ از جمله پول دنبال فریب جوانان هستند.

به‌گزارش مرکز خبر حوزه، معظم‌له پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه با بصیرت می‌توان دوست و دشمن را از همدیگر تشخیص داد گفتند: انسان باید همیشه در دین بصیرت و بینایی داشته باشد چرا که مؤمن نیاز به بصیرت و بینایی دارد.

ایشان با بیان اینکه با بصیرت می‌توان دوست و دشمن را تشخیص داد افزودند: خیلی از افراد با اینکه فطرت پاکی دارند، اما به علت عدم بصیرت و از روی سادگی راه را گم می‌کنند و فریب دیگران را می‌خورند.

استاد خارج فقه حوزه خاطرنشان کردند: علاوه بر بصیرت سیاسی باید بصیرت دینی رشد و بالا برود چرا که انسان به وسیله آن می‌تواند راه درست را تشخیص دهد.

معظم‌له با بیان اینکه خداوند هیچ وقت پیامبر و مومنان را رسوا نمی‌کند چون آنان دارای بصیرت و بینایی هستند اظهار داشتند: با بصیرت می‌توان راه‌های پر خطر و چاله‌های سر راه را تشخیص داد.

استاد خارج فقه حوزه با بیان اینکه باید با نور هدایت ولایت جلو برویم خاطرنشان کردند: دشمن همیشه به سراغ جوانان می‌رود و آنها را نشانه می‌گیرد چرا که آنها دارای نیرو و توان هستند.

آیت الله علوی‌گرگانی گفتند: وهابی‌ها و سلفی‌ها با وعده‌های پول دنبال گول زدن جوانان ساده‌دل هستند، اما هرگز سراغ جوانانی که دارای بصیرت و تربیت شده دامن انقلاب هستند نمی‌روند.

ایشان با اشاره به روز‌های مانند 9 دی که به نام یوم‌الله نامیده می‌شود افزودند: یوم‌الله روزی است که خداوند مظهر قدرتش را نشان داده تا مردم به پیش‌آمد‌‌ها آگاه باشند و راه خدا را گم نکنند.

معظم‌له با بیان اینکه کسی که سایه ولایت محمد و آل او را بر سر نداشته باشد گمراه خواهد شد یادآور شدند: باید تلاش کنیم دنبال ولایت و رهبری باشیم و همه توصیه‌ها مراجع و رهبری بر این است که گمراه نشویم و عاقبت ما دچار زیان و خسران نشود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٠-١٣٨٩, ٢٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها