سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله نوری همدانی:

تهیه خوراک تبلیغاتی برای دشمن خیانت است

بروز شده : ۴-٠۴-١٣٩۶, ١٢:٢٩    نسخه چاپی    
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید با تاکید بر ضرورت ایجاد وحدت در کشور گفت: اگر کسی علیه نظام اقدام و برای دشمن خوراک تبلیغاتی درست کند و ارزش هایی مانند روز قدس را کمرنگ کند عمل او ناپسند و خیانتکار است.

 وی روز شنبه در دیدار با برخی از طلاب و فضلای حوزه های علمیه خاطرنشان کرد: هر شخصی که باعث اختلاف در جامعه اسلامی شود، خیانتکار است.
وی گفت: توصیه امام راحل بر حفظ وحدت بود و در جای جای صحیفه امام(ره) می خوانیم که فرمودند، رمز پیروزی وحدت کلمه است و زمانی که اختلاف باشد، شکست قطعی است و این وحدت باید در عصر غیبت حول محور ولی فقیه باشد.
وی با بیان اینکه مطابق اعتقاد دینی، با اختلاف و هنجار شکنی بشدت مخالف هستیم، گفت: از همه بویژه مسئولان می خواهیم تمام وقت خود برای مردم و رفع نیازهای آنها صرف کرده و بدور از حاشیه سازی، سخنان رهبری را عملی و تولید و اشتغال را پیگیری کنند.
آیت الله نوری همدانی گفت: مسئولان باید با همت بلند خود، ایران اسلامی را به هدف عالی که امام و رهبری ترسیم کردند برسانند.
وی افزود: تبیین مسائل فرهنگی و پیگیری آن از ضروریات است؛ طلاب و فضلای حوزه و دانشجویان باید به صورت خودجوش پیگیری مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در چارچوب قانون باشند.
وی گفت: در مساله سند 2030 رهبر معظم انقلاب فرمودند و مراجع هم تاکید کردند در نهایت اعلام به ابطال آن شد؛ اما باید این ابطال درصورتی که اگر از قبل دستور بر اجرایی شدن آن بود، ابلاغ گردد تا از ادامه اجرا جلوگیری شود.
آیت الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: روح مطالبه گری موجب پیشرفت جامعه است و باید مسئولان پاسخ دقیق دهند و مثل حقوق های نجومی بی پاسخ نماند.
وی با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس خاطرنشان کرد: پیام حضور مردم در روز قدس است مبارزه با صهیونیست و ایجاد کنندگان آن تا محو شدن اسرائیل ادامه خواهد داشت.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۴-١٣٩۶, ١٢:٢٩

   

پر مبحث ترین ها