سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برخورد ۲ خودرو نیروی انتظامی یک کشته و ۱۱ زخمی برجای گذاشت

صبح امروز بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو نیروی انتظامی که برای امداد به سانحه هوایی سقوط هواپیما ناجا به منطقه نصرت‌آباد در حال حرکت بود تعداد 1 نفر کشته و 11 نفر زخمی شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز ۲ دستگاه خودروی نیروی انتظامی که برای امداد به سانحه سقوط هواپیما ناجا به منطقه نصرت‌آباد راهی شده بودند دچار سانحه و بر اثر آن تعداد ۱۲ نفر کشته و زخمی شدند.

فریبا کوشا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار کرد: صبح امروز بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو نیروی انتظامی که برای امداد به سانحه هوایی سقوط هواپیما ناجا به منطقه نصرت‌آباد در حال حرکت بود تعداد 1 نفر کشته و 11 نفر زخمی شدند.
وی افزود: این سانحه در محل پیچ‌های رضایی منطقه نصرت‌آباد به سمت تل سیاه رخ داد که بر اثر آن در اثر واژگونی خودروها, 12 نفر سرنشین خودروها مصدوم می‌شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی سیستان و بلوچستان بیان کرد: به دنبال وقوع این حادثه یک بالگرد اورژانس هوایی و تعداد 3 دستگاه آمبولانس به منطقه حادثه اعزام شدند که تعداد 3 نفر از حادثه‌دیدگان که وضعیت آنها بسیار وخیم بود توسط بالگرد و سایر مصدومان به تعداد 9 نفر به وسیله آمبولانس به مراکز درمانی زاهدان انتقال یافتند.

کوشا گفت: مصدومان این حادثه در مراکز درمانی زاهدان و در بیمارستان‌های خاتم‌الأنبیاء، نبی‌اکرم و علی‌ابیطالب زاهدان منتقل و مورد مداوا قرار گرفتند.
وی عنوان کرد:‌ تعداد یک نفر از مصدومان در این سانحه بر اثر شدت جراحات وارده ساعاتی پیش در یکی بیمارستان‌های زاهدان جان باخت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٧-١٣٩٣, ١۵:١٩

   

پر مبحث ترین ها